Eagles odrabia zaległości

Piłkarze Eagles odrabiają zaległości w Midwest Cntral North UPSL. W sobotę w Wheeling pokonali Ishtmus City 2-0, odnoszcąc trzecie zwycięstwo.. Bramki zdobyli:   w 60 in Adam Przytuła  i w 65 min Al Brendon. Tylko przez pierwsze 10 minut przeciwnik próbował atakować, później już do końca  trwała dominacja Eagles, który przewyższał o klasę rywala. Bramek mogło paść znacznie więcej. Pod nieobecność Pawła Otachela, zespół prowadził Robert Juszczyk. Regularny sezon przed play off miał zakończać się 1 czerwca, ale z powodu fatalnej w wiosną aury, termin ten nie zostanie dotrzymany. Piłkarzy Eagles czekają jeszcze cztery spotkania, w tym  aż trzy zaległe.
***’
Przypomnijmy, iż w miniony czwartek pojedynek Eagles w United PremierSoccer League z Chicago Nation został przerwany po 30 minutach   z powodu burzy W momencie  przerwania gry, Eagles prowadził 1-0 po bramce Marcina Orkiza. Spotkanie zostanie dokończone w nieustalonym jeszcze terminie.