Eagles nie awansuje do play off

Piłkarze Eagles w niedzielny wieczór w swoim przedostatnim spotkaniu w Midwest Central North Division zremisowali z Hammers SC2-2 (0-2). Bramki zdobyli: Mario Orkiz i Alex Prey. Do przerwy Eagles przegrywał  0-2, po zmianie stron doprowadził do wyrównania. W  końcówce były jeszcze szanse na zdobycie zwycięskiej bramki, ale nie udało się. Ten remis oznacza, że Eagles nie awansuje do finałowej czwórki play off w t ej Dywizji.
Ostatni mecz „orły” rozegrają w najbliższą środę, a będzie to dokończenie przerwanego w 60 min przez burzę meczu z Chicago Nation, przy stajnie 1-0 dla Eagles. Wynik tego meczu nie będzie miał już znaczenia dla końcowego układu tabeli. Eagles zakończy swój pierwszy sezon w UPSL na szóstym  miejscu