Eagles i dwie Wisłoki zwycięskie

Tym razem skromny jest dorobek naszych zespołów w trzeciej kolejce halowej Europa League. Wygrały tylko obie Wisłoki i Eagles, pozostałe nasze zespoły przegarały. Szczególnie cieszy suckes bardzo odmodzonego zespołu Eagles.
Oto wyniki

Major Diviison Gfupa A

C1 UNITED – BŁYSKAWICA 7-2
Bramki: Daniel Silva i Krystian Sosnowski z rzutu karnego
Początek meczu nie wskazywał na to, że spotkanie zakończy się porażką Błyskawicy, która dwukrotnie mogła wyjść na prowadzenie. No ale jak się bramek nie strzela, to również można je stracić. I tak było w tym meczu. Zapewne jakiś wpływ na końcowy wynik miał to, że bramkarza musiał zastąpić zawodnik z pola Ale trzeba przyznać, że przeciwnik w pełni zasłużona tę wygraną – był w dniu dzisiejszym po prostu lepszy.

CZARNI JASŁO – INTERNATIONAL 1-2
Bramka: Muro Ruiz
– Mieliśmy mocny skład, ale International jst bardzo dobry w tym sezonie – skomentował ttrener Maciej Orłowski
Czarni Jasło w środę wyjeżdżają na „Florida Classic”, doroczny, mocno obsadzony turniej..

SOCKERS FC BLUE – EAGLES 3-5 (1-3)
Bramki: Michał Burzawa 3, Paweł Wilisowski 2
Szybka gra młodego zespołu Eages, dobrze stosowany pressing, krótko trzymana płka i sporo sytuacji, było kilka słupków i poprzeczek dla Eagles.. Już do przerwy uwidoczniła się dominacja Eagles, który po trzech bramkach, czyli hat trick Michała Burzawy,- prowadził już 3-0. W ostatnich sekundach przed przerwą rywale zdobyoi pierwszą bramkę. Nie zmieniło to jednak niczego – w drugiej części nadal dominacja Eagles, która potwierdziła się przez zdobycie dwóch bramek, tym razem przez Pawła Wilisowskiego.

WISŁOKA –SCHWABEN 5-2
Bramki: Adam Przytuła, Wojciech Wójcik, Łukasz Sulka, Gio Ortiz

Major Division, Grupa B

WISŁĄ – FC STARS 3-4
Bramki. Rober Lazar 2, Daniel Siwiec
Niestety Wisła nie utrzymała do końca korzystnego wyniku.
Zabrakło w zespole bramkarza, który obchodził święta Bożego Narodzenia orthodox. Mecz przebiegał definitywnie pod dyktando naszej drużyny, lecz błędy w kryciu wykorzystali przeciwnicy i wygrali mecz.

WISŁOKA under-23 – SOCKERS FC 17 2-1
Bramki: Konrad Różański, Marek Szklarczyk
Młodzieżowy zespół Wisłoki u-23 pokonał po zaciętym pojedynku Sockers FC 17. Decydującą o wygranej bramek zdobył Marek Szklarczyk.

First Division, Grupa A

SOCKERS FC GRAY – BŁYSKAWICA over-30 1-5
Bramki: Darren LaRocque 2, Pat Sloan 2 Sean Fidlow…… Trzeci mecz w lidze błyskawicy 0-30 I trzecia wygrana – j ak najbardziej zasłużona W trzecim meczu pod rząd błyskawica strzela pięć bramek Straciła W tych meczach zaledwie cztery bramki i oczywiście ma fotel lidera