Eagles cy Sockers?

Dwóm prowadzącym w tabeli zespołom w halowej lidze Metropolitan – Sockers i Eagles ubywają rywale. Przegrały w czwartej kolejce i Schwaben, i Vikings, co oznacza że chyba przestały się liczyć  walce o tytuł. Wszystko wskazuje na to, że sprawa mistrzostwa roz-strzygnie się w bezpośrednim pojedynku; Eagles  Sockers, za dwa tygodnie,14 lutego.
Nadal bez punku pozostają Czarni Jasło. Co gorsze, chyba przestali wierzyć w możliwość nawiązania walki z innymi. Świadczy o tym choćby kiepska frekwencja na ostatnim, prze-granym 0-2 spotkaniu  z Sockers.
Oto relacje i aktualna tabela

Major DIvision
SOCKERS – CZARNI JASŁO 2-0 (2-0)
Tylko dziesięciu zawodników zgłosiło się na mecz, w którym Czarni Jasło zanotowali ko-lejną, czwartą porażkę. Zabrakło także chorego trenera Tadeusza Ciężkiego. Sockers wygrali zasłużenie, prezentowali się lepiej – to zespól wybiegany, grający mądrze piłką. Pierwsza połowa w wykonaniu Czarnych Jasło bardzo słaba, po przerwie było trochę lepiej, nawet stworzono kilka okazji, a piłka po uderzeniu Wojtka Rogóża wylądowała na spojeniu słupka z poprzeczką. Nie udało się jednak zdobyć choćby honorowej bramki.

Tak padła pierwsza bramka dla Sockers, a poniżej  bramka nr 2 i kilka dalszych zdjęć z tego spotkania

Zdjęcia – Jacek Jówko

INTRERNATIONAL SC – EAGLES 3-6 (1-4)
Bramki: Paweł Otachel 2, Michał Walaszek 2, Alex Montegey, Andy Wings
Tym razem słabszy mecz Eagles. Eagles dość szybko zdobył prowadzenie 2-0, co chyba uśpiło naszych zawodników. Wykorzystali to rywale, wyrównując na 2-2. Do przerwy Ea-gles prowadził nieznacznie, tylko 3-2. Później kolejno było: 4-2, 4-3, 5-3, Ciekawa była końcówka. Na 2 min przed końcem Eagles zarobił niebieską kartkę, rywale postawili wszystko na jedną  kartę, wycofali bramkarza, wprowadzając szóstego zawodnika do gry. Nie pomogło, a na 5 sek. przed końcem gry piłkę przechwycił Eagles i zdobył szóstą bramkę.
‘W pozostałych spotkaniach Major Division:
Republika Srpka – United Serbs 2-1;   Hellenic – Vikings 3-1;    Magic – Schwaben 5-2
1. Eagles                   4    10    17-7
2. Sockers                4    10    15-6
3. FK Rep. Srpska    4    7    13-17
4. Vikings                 4    6    16-10
5. Magic                   4    6    12-14
6. Schwaben           4    6    8-12
7. Hellenic               4    5    13-14
8. United Serbs    4    4    12-9