Dziękuję serdecznie!

Kolejny raz spotkaliśmy się w Aspen/Snowmass na XXXIII Mistrzostwach Polonii w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie na zawodach dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Frekwencja dopisałabowiem zapisało się ponad 70 uczestników. Bardzo nas to cieszy, zwłaszcza że aż 21 pokazało się dzieci. To dobry znak, który świadczy o tym, że coraz więcej rodzin zapisuje się do nas i chce brać udział w naszych zawodach. Pogoda również nie zawiodła, było mnóstwo śniegu i świetne warunki narciarskie.
Uczestnicy przybyli z różnych stanów Ameryki – Pennsylwanii, New Jersey, Florydy, Kolorado i oczywiście Illinois. Walczyli o przepiękne puchary oraz medale ufundowane przez Tatry Ski Club oraz naszego głównego sponsora „Polish Slavic Federal Credit Union”.


Najszybszą kobietą okazała się Kamila Król z Kolorado pokonując Annę Trybułę (też z Kolorado), a na trzecim miejscu uplasowała się Maya Gąsienica Daniel z Illinois. U panów najszybszym okazał się Szymon Gasienica Daniel z Illinois wyprzedzając Szymona Wojciaka z New Jersey i Andrzeja Zorychtę z Florydy.
Chcemy podziękować wszystkim uczestnikom zawodów a zwłaszcza tym, którzy pierwszy raz wystartowali. Jest to dla nas dobry znak, że ciężka praca całego naszego klubu oraz zarządu nie idzie na marne.
Również chcę podziękować naszym sponsorom i mediom, bez których tak przepiękne zawody by się nie odbyły.
Dziękujemy !!!!
Już planujemy następne starty miłośników białego szaleństwa oraz wiele innych imprez, w tym 50-lecie naszego klubu, które odbędzie się pod koniec tego roku w październiku. Będziemy o tym informować już wkrótce na stronach FB i portalach internetowych.

Szymon Gąsienica Daniel
Prezes Tatry Ski Club