Druga wygrana Eagles over-30

W drugiej kolejce Il. Metropolitan A. H. Soccer League kolejną wygraną zanotował mistrz ligi Eagles, który po zażartej walce pokonał Schwaben 4-3. W polonijnych derby w over- 40 Divson: Calisia  Cracovia  nastąpił podział punktów.

CHICAG FOR CE – GREEN-WHITE 0-5 (0-1)
Chicago  Force zaczęło to spotkanie w…. siódemkę, później dojechało jeszcze dwóch zawodników. W drugiej połowie niekompletnemu teamowi zupełnie zabrakło sił. W tych warunkach końcowy rezultat nie może dziwić.

EAGLES – SCHWABEN 4-3 (0-2)
Bramki: Kuba Piotrowski 2, Marcin Simson, Robert Juszczyk
Bardzo trudny mecz Eagles. W pierwszej połowie było tylko dziesięciu za-wodników, później dojechał jeszcze Paweł Otachel. Wspomogli zespół za-wodnicy drużyny over-40  –  Bogdan Żurowski i Stan Medvec. Bardzo dobra postawa bramkarza Janusza Bosowskiego.  Bramkę na 4-2 uzyskał  Robert Juszczyk, co w praktyce przesądziło o wygranej.

EAGLES – SCHWABEN 5-6 (1-6)
Bramki: Janusz Gurgul 2 (w tym jedna z rzutu karnego), Marek Serafin, Jacek Wiśniewski, Grzegorz Tarapacz
Fatalny początek i pościg po przerwie, który jednak nie zakończył się powo-dzeniem. Do wyrównania zabrakło czasu.

CRACOVIA – CALISIA 1-1 (0-1)
Bramki: Andrzej Gąsienica – Piotr Modrzejewski
Zdaniem Andrzeja Kaczyńskiego z  Cracoviii, rezultat remisowy w zasadzie odpowiada przebiegowi gry. Natomiast zdaniem Radka Wawrzyniaka z Calisii, jego zespół miał zdecydowana przewagę. Jego zdaniem sędzia nie podyktował ewidentnych dwóch rzutów karnych dla jego zespołu. A w ogóle uważa,  że sędzia nie powinien dopuścić do gry na boisku  w Summit Park z bardzo wysoką trawą.

Poniżej kilka zdjęć z tego spotkania

Zdjecia- Marek Krawczyk

UNITED SERBS  – WISŁA  6-4 (3-3)
Bramki: Wacław Sagan , Krystian Hanczyn, Grzegorz Niedojadło
O porażce Wisły zadecydowały fatalne błędy  w obronie – co najmniej dwie bramki zostały sprezentowane rywalom. Ponadto 100 proc. sytuacji nie wykorzystali Daniel Malinowski i Bogdan Pawlik.