Dobry mecz Eagles

Dobry mecz Eagles, który cały czas kontrolował przebieg gry. Już po pierwszej połowie wynik mógł być co najmniej 3-0, m. in. sytuacji „sam na sam” nie wyko-rzystał Derek Hoffman. Druga połowa jeszcze lepsza w wykonaniu naszego zespołu. Wprawdzie ie Minyor z kontry wyrównał na 1-1, ale to tylko podrażniło Eales, który szybko wyszedł ponownie na prowadzenie po bramce Nestora Garciji.  Później kolejno było 3-1, 3-2, 4-2  i 5-2.
Po dłuższej, blisko dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją , już drugi mecz rozegrał Michał Stankiewicz. Dobrą grę udokumentował zdobyciem bramki. Udany występ młodych – Konrad Madej wypracował kolegom kilka sytuacji bramkowych; dobre gral również  Jabłoński.

MINYOR CHICAGO – EAGLES 2-5 (0-1)
Bramki: Aleandro Pacecho 2, Derek Hoffman z rzutu karnego, Nestor Garcija, Michał Stankiewicz