Deszcz i burze popsuły szyki

Przechodzące  w godzinach popołudniowych nad Chicago  i przedmieściami gwałtowne opady deszczu i burze uczyniły prawdziwy pogrom w lidze Metropolitan. W Major Division na pięć spotkań odwołano aż cztery, w tym mecz Eagles z Vikings. W First Division Podhale grało 60 minut, gdy sędzia z powodu burzy przerwał grę. Było już 3-1 dla dla rezerw Schwaben.
Oto wyniki

VIKINGS – EAGLES – przełożone najpardopdobniej na czwartek 18 pazdziernika, godz. 8 p.m. w Bensenville
Jedyne spotkanie, które rozegrano: Lions – Wings 1-5

SC HWABEN RESERVE – PODHALE 3-1 (3-0)
Bramka: Jacek Warywoda
Podhale tym razem mialo tylko ośmiu zawodników do gry i nic dziwnego, że przegrało ze słabymi rezerwami Schwaben. Mecz przerwano po ok. 60 min gry, ale liga zatwierdzi wynik jako końcowy
W innych meczach First Division:
Morava – Tesla 2-1; Srpska – International 2-7; Sockers – Chicago Fire 3-0; H.U. Olympics –  Magic 9-1

W tabeli na czele International 15 pkt przed Teslą i H.U. Olympics – po 12 pkt;,,, 8., Podhale 4 pkt