Czy Eagles będzie liderem?

W rozegranym w piątkowy wieczór spotkaniu czwartej kolejki ligi Metropolitan piłkarze Eagles pokonali Conenctions 3-0. O tym, czy Eagles po tej kolejce  obejmie prowadzenie w Major Division, zadecyduje niedzielny pojedynek Schwaben z Vikings. Przed piątkowym spotkaniem –  Schwaben, Eagles i Connections miały na koncie  po 7 zdobytych punktów.
Nie powiodlo się Podhalu w First Division, które w niedzielę przegrało z Telsą 2-4.

EAGLES – CONNECTIONS 3-0 (2-0)
Bramki:  Marek Golik w 8 min, Paweł Otachel  w 13 min i Dorian Opra w 88 min.
Mecz ułozył się pomyslnie dla Eagles, bowiem po niespełna kwadransie nasz  zespół prowadził już 2-0. Eagles wygrał zasłużenie, trzecią bramkę zdobył w 88 min. a w minutę później Piotr Śliwa obronił rzut karny i w ten sposób Conenctions zostało nawet bez honorowego trafienia.

First Divisioon
PODHALE – TELSA 2-4 (2-0)
Bramki: Bartek Waksmundzki, Franek Galik
Do przerwy przewaga Podhala i dwie zdobyte w tym okresie bramki. Niestety w drugiej połowie Podhale grało osłabione, gdyż za czerwoną kafrtkę musial opuścic murawę Chris Mardo.
Pochwalić należy Bartka Waksmundzkiego i jak zwykle niezawodnego bramkarza Andrzeja Palichleba, który wybronił w kilku 100-proc. sytuacjach