Czwarty remis hokeistów Handymen

Hokeiści Handyemen rozegrali drugi mecz w ciągu ostatnich dni i była to już siódma kolejka w Rolling Meadows Adult Hockey League over-40
Oto relacja menagera zespołu – Piotra Jelenia.
Przeciwnikiem była drużyna Pylos, która w sezonie letnim, z udziałem czterech naszych zawodników, przegrała w finale z Ale Stars. Pierwszy raz w tym sezonie musieliśmy „gonić” wynik, czego efektem był czwarty w tym sezonie remis 2-2 po dogrywce.
Po pierwszej tercji, w której oddaliśmy 12 strzałów, podczas gdy przeciwnik tylko 3,… przegrywamy 0-2. .W drugiej tercji bijemy głową w mur i nic nie chce wpaść do bramki (mamy 2 słupki). W trzeciej tercji przeciwnik dosłownie i w przenośni zamurowuje bramkę, ale po wygraniu wznowienia i strzale spod niebieskiej linii, na około 5 min przed końcem zdobywamy nareszcie kontaktową bramkę.
Bierzemy czas – rozmawiamy ,przestawiamy formację i na 2 min przed końcem doprowadzamy do remisu.
W dogrywce żadnej z drużyn nie udaje się zdobyć bramki i końcowy wynik pozostaje 2 – 2.
Statystyki strzałów 45-12 na naszą korzyść przemawiają za naszą przewagą i naszą… nieskuteczną – nie po raz pierwszy – grą.
Następny mecz gramy już w poniedziałek 21bm i mam nadzieję że się odblokujemy.