Czwarta wygrana Eagles w 9 dniach

Trwa znakomita seria zespołu Eagles over-30 w Il. Metropolitan A.H .Soccer League. W ciągu 9 dni rozegral cztery spotkania i zanotowałkomplet zwycięstw. Po środowym zwycięstwie nad Vikings, w sobotę Eagles pokonał po kolejnym dobrym występie Green-White 3-2.  Wygrała także Blyskawica w trudnym pojedynku z Vikings.
W over-40 Division trzecie zwycięstwo zanotowała  Cracovia; wygrała także pewnie Calisia, utrzymując się w czołóce swojej grupy, natomast Podhale podzieliło się punktami z United Serbs. Wreszcie  w  polonijnych derbach Eagles pokonał 4-3 Wisłę.

VIKINGS – BŁYSKAWIC A 1-4 (1-0)
Bramki: Marcin Ułomek 2,, Piotr Kiełbasa  i Roman Witecki
Vikings prowadził 1-0, po przerwie Piotr Kiełbasa wyrównał na 1-1, a przełomowym momentm spotkania okazała się  bramka na 2-1  Romana Witeckego. Później dwa celne trafienia dołożył jeszcze Marcin Ułomek.

EAGLES – GREEN-WHITE 3-2 (1-1)
Bramki: Marek Serafin w 14 min, Dawid Baczewski w 56 min i Sebastian Grosman w 76 min.
Przeciwnik prowadzil dwukrotnie – 1-0 i 2-1, ale nie zraziło to zawodnków Eagles, którzy w końcówce zdobyli dwie bramki.

SRPSKA – CRACOVIA  1-3 (0-1)
Bramki: Jurek Motolko 2, Grzegorz Paluszek
Wynik otworzył w pierszej cześci gry Jurek Motolko. Po przerwie z kontrowersyjnego rzutu karnego (faul Grzegorza Paluszka był poza linią 16-tki) Srpska wyrównała. W 60 min Paluszek pięknym strzałem w samo „okienko” zdobył prowadzenie, a wynik ustalił Motolko, który tylko dostawił nogę po idealnym podaniu wzdluż linii Lorenzo Cruza.

UNITED SERBS – PODHALE 2-2 (0-1)
Bramki: Stanisław Zięba, Jurek Siwiec
Zacięty pojedynek, prowadzene Podhala po bramce Stanisława Zięby, później rywale zdobyli dwie bramki (w tym jedną z karnego), a wynik na 2-2 ustalił w 88 min. Jurek Siwiec, wykorystując błąd obrony przeciwnika.

CALISIA  – RAMS 5-4 (3-2)
Bramki: Jarek Malinowski 2,  Radek Wawrzyniak. Jarek Janiszewski, Robert Łabędzki
Nie najlepszy wystep Calisii, zwłaszcza sporo błedów popełniała obrona. Tym niemniej liczą się punkty. Zabrakło w skladzie Roberta Pudełko, który dooiero powrócił z Polski i wystąpi w kolejnym spotkaniu.

WISŁA – EAGLES 3-4