Cztery bramki Kuby Piotrowskiego

POLONIA MIELEC – VIKINGS 4-2 (1-1)
Bramki: Kuba Piotrowski 4 – w 17. 50, 77 i 90 min.
Rzadkim wypadkiem popisał się Kuba Piotrowski, napastnik Polonii, zdobywając w jednym spotkaniu Major Division loigi Metropolitan aż cztery bramki..Chyba w swej niezbyt długiej historii zdarzyło się to w klubie Polonia po raz pierwszy.
Piotrowski to typowy snajper, który potrafi się przepchnąć, obrócić w tłoku i wstawić nogę tam gdzie tego wymaga sytuacja. W pierwszej połowie meczu nie był jednak dostatecznie wykorzystany.
Zaraz po przerwie Polonia zdobyła ponownie prowadzenie, ale niebawem przeciwnik wyrównał i zrobiło się niezbyt ciekawie, bowiem Vikings próbował rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Na szczęście Kuba nie zawodził..  Na 13 min przed końcem zdobył trzecią bramkę, a tuż przed końcem gry przypieczętował zwycięstwo swego zespołu.
W innym spotkaniu Major Division: Sockers – Maroons 3-2; mecze; Green-White – Connection, Zrinski – Eagles oraz United Serbs – Schwaben – zostały przełożoneFirst Divison

BŁYSKAWICA – KICKERS 1-4 (0-1)
Bramka:  Kuba Miskiewicz.
W sumie zagraliśmy słabo – powiedział prezes Błyskawicy IGNACY DUDZIAK. – Pierwsza połowa była wyrównana, w drugiej niestety „stanęliśmy”.
Przeciwnik zdobył prowadzenie tuż przed przerwą, w 52 min Błysakwica wprawdzie wyrównała, gra była trudna głównie z powodu fatalnego stanu boiska, wszystko był o sparawą przypadku .Rywale okazali się jednak sprytniejsi w drugiej połowie.

MORAVA – PODHALE, odwołany z powodu fatalnego stanu boiska w United Serbs Center.
Ponadtoi: Real – Liths 1-0, Internatioanl – Belgrade 0-2; Kickers – Vikings – przełożony.