Czarny Dunajec nie zwalnia tempa

Czarni Czarny Dunajec nadal pozostają bez straty punktu.  W trzeciej kolejce sezonu w Lowell Foods Liga Podhalanka wygrali z innym kandydatem do miejsca na podium – Szaflarami i z kompletem dziewięciu punktów są samodzielnym liderem. Na drugie miejsce wyszedł Halny z sześcioma punktami. Nieoczekiwanie dobrze spisuje się Podczerwone, które jeszcze nie doznało porażki – ma na koncie dwa remisy  i jedną wygraną i aktualnie jest trzecie w tabeli. Nadal bez zdobyczy punktowych pozostaje Ratulów, natomiast mistrz ligi Orawa wygrała pierwsze spotkanie w sezonie – ze słowackimi  TATRAMI.
Oto relacje i aktualna tabela

RATUŁÓW – PODCZERWONE 3-4 (2-3)
Bramki: Darek Molek 3 – John Hajnos 2, Adrian Cup, Alfonso Avila
Kolejny, udany występ Podczerwonego, tym bardziej, że od 27 min. gralo w dziesiątke po tym, gdy za dwie żółte kartki musiał opuścić boisko Kasper  Pyrek..

SZAFLARY – CZARNI CZARNY DUNAJEC 2-4 (1-2)
Bramki dla Czarnego Dunajca – Paweł Rychtarczyk 2, Michał Kowal, Toemk Ciskowski
Pojedynek czołowych zespołów ligi wygrał. Czarny Dunajec. Wprawdzie przegrywał 0-1, ale później wyszedł na 4-1 i dopiero w końcówce Szaflary zdobyły drugą bramkę.

HALNY – ODROWĄŻ 2-0 (1-0)
Bramki: Wayne Gentile, Oskar Bryniarski
Odrowąz przez cały mecz grał w 10-tke – więcej zawodników nie dojechało (kontuzje, praca) . Nadal skutki skręcenia kostki odczuwa Mariusz Kawęcki, który nie mógł wystąpić. Zwycięstwo Halnego mogło wypaść w bardziej przekonywujących rozmiarach, ale znakomcie jak zwykle spisywał się w bramce Odrowąża Krzysztof Kawęcki.

ORAWA – TATRY 4-1 (0-0)
Bramki: Marek Hornik 4 – Thomas Kuril
Pewne zwycięstwo Orawy, chociaż wszystkie bramki padły dopiero po przerwie, w tym dwie w ostatnich dziesięciu minutach. Popis strzelecki Marka Hornika.
Orawa miała tylko 12. zawodników – nawet prezes Alek Pakos musiał pokazać się na boisku. Dlaczego tak mało ich przychodzi na mecze? Jak mnie informują, aż 32 piłkarzy ma passy Orawy.

1.Czarny Dunajec    3    9    15-5
2.Halny                       3    6    8-5
3.Podczerwon        3    5    5-4
4.Szaflary               3    4    6-5
5.Odroważ              3    4    3-4
6.Orawa                  3    3    7-8
7.TATRY               3    3    4-10
8.Ratułów              3    0    6-13