Czarny Dunajec liderem

Dzięki  wygranej aż 11-2 z Ratułowem, Czarny Dunajec objął prowadzenie w  tabeli. Ma on tyle samo punktów co Odrowąż, ale lepszy bilans bramek. Odroważ pokonał inny zespół czołówki – Szaflary. „Czerwoną latarnią” tabeli pozostaje Halny, który doznał kolejnej porażki, tym razem z Orawą. Po raz kolejny trener Halnego Waldemar Głuch nie mógł skompletować składu – jego zespół początkowo grał w dziewięciu, później   dojechał dziesiąty zawodnik, ale to było wszystko…
Oto szczegóły i aktualna tabela
RATUŁÓW – CZARNY DUNAJEC 2-11 (2-4)
Bramki: Paweł Rychtarczk 3, Mateusz Nieciński 2, Krystian Vouyle 2, Przemek Koziar, Kyo Breitenbach, Mike Kipta, Viktor Trunilo – Damian Opila, Kuba Opila
Ratułów nadal nie ma bramkarza – Darek Molek leczy kontuzję, w bramce wystąpił  Bogdan Mulica. I to na pewno rzutowało na wysokość porażki. Czarny Dunajec dominował przez całe spotkanie.

ODROWĄŻ – SZAFLARY 3-2 (0-2)
Bramki: Andy Lichaj 2, Krystian Nowak – Piotr Kiełbasa, Patryk Paprocki
Mecz wyrównany, chociaż więcej szans bramkowych stworzyły Szaflary. Najwięcej okazji zmarnował Alex Budac.
Odrowąż w pierwszej połowie zagrał słabo, przesunięcie po przerwie do przodu Andy Lichaja przyniosło skutek. Zawodnik ten zdobył dwie bramki – jedną uderzeniem głową, a drugą po przelobowaniu bramkarza. Warto dodać, że przy stanie 2-0 Szaflary nie wykorzystały rzutu karnego   – piłka odbiła się od słupka i wyszła w pole. Nawet trener Odrowąża Jerzy Siwiec musiał przyznać, ze gdyby było 3-0, to jego zawodnicy prawdopodobnie nie zdołaliby już odrobić strat.

HALNY – ORAWA 0-2 (0-2)
Bramki: Phil Wicyk, Robert Ortega
Dobry mecz Orawy, która cały czas posiadała inicjatywę. Halny zaczął w 9-tke, później doszedł jeszcze jeden zawodnik, ale do końca gry nie udało się skompletować składu.

WATRA-BIAŁKA – PODCZERWONE 1-1 (0-0)
Bramki: Adrian Cup w 83 min – Rober Zięba w 88 min.
Rozstrzygnięcie padło w ostatnich minutach meczu, a wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku. Trener Białki Adam Rabiański specjalnie wyróżnił  Tomasza Kulika,  Franka Galika i Filipa Kolesińskiego

Poniżej kilka zdjęć z tego spotkania

1-0 dlaBiałki, Uszczęśliwiony zdobywca bramki biegnie na środek boiska

Pięć minut później padło wyrównanie. Prezes Podczerwnego Tomek Kowalczyk gratuluje zodobywcy bramki