Czarni Jasło nadal bez straty punktu

W trzeciej kolejce Premier Soccer League of Chicagoland trzecie zwycięstwo w sezonie zanotowali Czarni Jasło, którzy pokonali 5-0 Athleic Chicago SC. Czarni zajmują drugie miejsce w Major Division. Lepszym bilansem bramek wyprzedza ich Hammers S.C., który też ma na koncie trzy wygrane. W niedzielę Hammers rozgromił Red Devils FC Premier aż 9-0.
Na trzecim miejscu utrzymuje się Wisłoka, która pewnie pokonała Thunder Soccer Club i ma  w dorobku 6 pkt, Tyle samo punktów ma czwarta w tabeli Błyskawica, ale rozegrała ona dopiero dwa spotkania. Nadal nie wiedzie się Wiśle, która jest siódma z 1 pkt po trzech kolejkach (dwie porażki  i jeden remis).
Oto relacje

WISŁOKA – THUNDER SICCER CLUB 5-0
Bramki: Marcin Salamakha 2, Paweł Urban, Łukasz Borys z rzutu karnego, Dawid Zarębczan
Pewna wygrana Wisłoki, która cały czas kontrolowała przebieg gry.

BŁYSKAWICA – WISŁA  4-2 (1-0)
Bramki: Artur Kielar 2, Andy Iwankow  2 – Konrad Malinowski 2
Błyskawica była lepsza i zasłużenie wygrała.   Cały mecz przebiegal pod jej kontrolą. Wiśle nadal nie wiedzie się w tym sezonie. W tym meczu zabrakło jej trochę szczęścia, chociaż widać było także brak ostatnio trenera na treningach, które odbywają się dwa razy w tygodniu.  Trener Marek Wiśniewski był ostatnio zajęty sprawami osobistymi, ale – . jak nas informuje – wraca do pracy z zespołem.
Na podkreślenie zasługuj e piękna bramka  z rzutu wolnego Konrada Malinowskiego na 4-1, uderzeniem w samo „okienko”..
,.
CZARNI JASŁO – CHICAGO ATHLETIC S.C. 3-0 (0-0)
Bramki: Mikołaj Kowalczyk 2, Dawid Szaflarski
Łatwy mecz Czarnych Jasło, bramek mogło paść znacznie więcej.
Oto relacja trener Macieja Orłowskiego
Wygrywamy 3-0 z drużyną Wyczesanego – Chicago Athletic FC. Był to mecz niewykorzystanych sytuacji – do przerwy mieliśmy cztery świetne okazje do pustej bramki. Ale po przerwie byliśmy już bardziej skuteczni. Dwie bramki zdobył Mikołaj Kowalczyk, a świetnym strzałem z dystansu popisał się Dawid Szaflarski  w końcówce spotkania. Cieszy, że mimo braków kadrowych nie zawiodła młodzież Czarnych. Dobrze spisali się Matt Skorupa i wymieniony już Dawid Szaflarski.
Po meczu cała drużyna wraz z rodzicami  i działaczami fetowała zwycięstwo przy małym poczęstunku i zimnych napojach.

Uwaga – zdjęcia z tego meczu niebwaem na tej stronie

C1 SOCCER TEAM – JAGIELLONIA 3-2 (1-1)
Bramki: Sebastian Romanowski. Krzysztof Mariański
Po pierwszej połowi e ”jaga” powinna prowadzić 6-1, rywale  w tym czasie stworzyli tylko jedno zagrożenie, z którego padła bramka, a Jagiellonia nie wykorzystala kilku 100-proc. sytuacji. ”Jaga” prowadziła 1-0  po uderzeniu Sebastiana Romanowskiego. Rywale wyrównali po błędzie bramkarza Wojtka Siwika. Druga połowa była już bardziej wyrównana, obie strony miały swoje szanse. Dwie bramki zdobył jednak Soccer Team, a na 2-3 zmniejszył wynik Krzysztof Mariansk I na tym niestety się skończyło

First Divsion

UNIA CHICAGO – BORRACHOS 1-2 (1-1)
Bramka: Krzysztof Smierzchalski
Zasłużone zwycięstwo Barrachos. Był to najniższy wymiar kary, bo Unia zagrała bardzo słabo,. Przede wszystkim zabrakło w  zespole napastników – przed tygodniem było ich czterech, a tym razem ani jeden. Trener Łukasz  Mikołajcczak miał tylko  dwóch zawodników na zmiany. Sam wystąpił przez 20 minut na boisku.

Over-30 White Division

POLONEZ – INTERNATIONAL SC 7-7 (3-3)
Bramki: Wojtek Kapuścik 2, Sebastian Jarmuła 2, Tomek Przepiórka, Bartek Piekut, Damian Bucior,
Hokejowy wynik padł w tym spotkaniu. Polonez  kończył w 9-tkę po dwóch czerwonych kartkach dla Krzysztofa Kulisa i Grzegora Chmury, prowadził w końcówce 6-5, rywale grający w pełnym składzie wyszli na prowadzenie 7-6, ale pomimo osłabienia liczbowego na 3 min przed końcem Wojtek Kapuścik zdobł wyrównującą bramkę i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. w tej wytuyacji polonez z remisu chyba jest zadowolony.