Czarni Jasło liderem na pólmetku w MWP

• Wczoraj wygraliśmy kolejny mecz w lidze Midwest (MWPL) – mowi trener Czarnych Jasło Maciej Orłowski. – . Jesteśmy liderem po siedmiu spotkaniach. Graliśmy z drużyna Dekalb United (to druzyna, która d wyeliminowała Eagles z pucharu stanowego). Bardzo dobry zespół, z dobrą organizacją gry, a także z utalentowanymi piłkarzami.
    Mecz zaczęliśmy dobrze i mądrze w defensywie, której liderem byli Michał Szaflarski i Nathan Solarski. Pod koniec pierwszej połowy po świetnym podaniu Dawida Szaflarskiego bramkę na 1-0 strzela Anthony Marmolejo. Na przerwę schodziliśmy wygrywając 1-0. W drugiej połowie stwarzaliśmy sobie sytuacje, szanse aby podwyższyć wynik mieli – Enrique Gonzalez, Luis Aviles i Zack Gamster, ale nie udało się aż do 70ej minuty. Wtedy bramkę strzela Anthony Marmolejo po asyście Sala Garcia. Zaraz po naszej bramce, rywal strzela na 2-1,po dobrej akcji lewą stroną. Po bramce broniliśmy wyniku i zmiennicy Matt Skorupa, Emir Heto i Nicolas Lew świetnie wykonali nakreślone im zadania. Kontrolowaliśmy mecz do końca, nie tracąc koncentracji i wygranej. Zwycięstwo cieszy, bo jesteśmy liderem na półmetku. Tabela wyglada interesująco, bo aż 7 zespołów walczy o mistrzostwo.