Cenna wygrana piłkarzy Eagles

Po bardzo dobrej grze piłkarze Eagles pokonali lidera ligi Metropolitan – zespół Schwaben. Było to bardzo cenne zwycięstwo, gdyż pozwoliło zmniejszyć stratę Eagles do Schawben z siedmiu do czterech punktów –  przy jednym zaległym spotkaniu „orłów”. Był to na pewno najlepszy mecz w sezonie Eagles.  Końcowy wynik wskazuje na duża przewagę Eages. I tak w istocie było. W pierwszej połowie Schwaben wyszło ze swojej połowy zaledwie kilka razy.  Akcje w  w tym okresie toczyły się główne na połowie rywala.

Druga odsłona trochę” luźniejsz”a, zwłaszcza gdy Eagles zdobył kolejne bramki. Efektowna bramka Gordy Gursona, który przyjął piłkę po długim podaniu i bardzo ładnie ulokował ją w siatce. Trzecia bramka została wypracowana przez młodego Alexa Wałegę , który poszedł po skrzydle, dośrodkował w pole karne i  Gordy pewnie trafił.
Poszło łatwej niż myśleliśmy. Od początku widać było , że Eagles jest znakomicie dysponowany – bardzo dobrze ustawiona obrona, druga linii bardzo dobrze grała, było dużo podań na skrzydła, a stamtąd dośrodkowania. Każda akcja Eagles nosiła w sobie zarodek bramki. Honorowa bramkę zdobyło Schwaben doiero przy stanie 4-0.
Gonimy czołówkę – powiedział po meczu zadowolony trener Robert Sempoch. – Miałem dzisiaj niemal pełny skład, a do dyspozycji czterech młodych chłopaków, którzy spisali się bardzo dobrze..

SCHWABEN – EAGLES 1-4 (0-2
Bramki: Gordy Gurson 3, Alejandro Pacecho