Capitol Czarni Jasło czy Polonez?

Przedostatnia kolejka  halowej Stawski Soccer League nie przesądziła jaszcze o tytule. Liderzy – Capitol Czarni Jasło i Polonez wygnali swoje spotkania i o pierwszym miejscu zadecyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy nim , w najbliższy poniedziałek.   W razie remisu tytuł przypadnie Capitolowi, który ma dużo lepszy bilans bramek. Natomiast trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji zapewniła już sobie Dabrovia Ustronianka,  która ma trzy punkty przewagi nad dobrze finiszującą Jagiellonią , ale w bezpośrednim spotkaniu wygrała z „Jagą”.
Oto relacje i aktualna  tabela
CAPITOL  CZARNI JASLO II – HETMAN 8-8 (1-5)
Bramki:  Roman Witecki 3, Krzysztof Marjański 2, Piotr Kiełbasa 2, Ryszard Szurdel –
Mateusz Cyran 4, Mariusz wróbel, Paweł Szawkało,  Marcin Macko,  Zbigniew Mazgaj
Aż 16 bramek padło w tym meczu – Capitol ponownie bez bramkarza, w I połowie bronił Roman Witecki, który w drugiej odsłonie strzelił trzy bramki; w II połowie w bramce stanął  Dawid Kakareko. Do przerwy 5-1 dla Hetmana, w drugiej części  Capitol gonił wynik. Dla  Hetmana, wyrównująca bramkę  na 30 sek. przed końcem zdobył Krzysztof Marjański.

CAPITOL CZARNI JASLO I – LE CHIA 16-2 (7-1)
Bramki dla Capitolu – Kamil Szczepański 4, Lukasz Kluska 3, Krzysztof Kulis 2, Marcin Pieniążek 2, Łukasz Pieniążek 2,   Adrian Golemo 2 , Artur Gwoźdź
Tylko do stanu 1-1 Lechia próbowała wałczyć, późnej niepodzielne dominował Capitol. Serię bramek rozpoczął na wstępie Marcin Pieniążek, z zakończył jego brat Łukasz.

DAVROVIA USTRONIANKA – POLONEZ 5-10 (3-3)
Bramki: Jakub Nowacki 2, Piotr Polak,  Marek Paż,  Łukasz Jopek –  Wojtek Kapuścik 4, Sebastan Jarmuła 4, Łukasz Paśko, Marcin Okamus
Do przerwy mecz wyrównany, Dąbrovia dwukrotne prowadziła (1-0 i 2-1). Jednak od stanu 3-3  Polonez przeważał 1-2 bramkami. Ostatnie trzy bramki Dabrovia straciłą w końcowych czterech minutach gry.

JAGIELLONOA  – IHLOOPOL: 5-4 (1-3)
Bramki dla Jagiellonii – Mateusz Sobota 2, Jarek Cnota 2, Wieslaw Ras
Do przerwy wyraźna przewag Jagiellonii, po zmianie stron sytuacja się zmieniła, ale „Jaga” dowiozła zwycięski wynik do końca.

1, Capitol Czarni Jasło I       6         18     68-19
2.Polonez                                  6       18       48-26
3.Dabrovia                               6         12      47-34
4.Jagiellonia                           6         9       30-31
5.Capitol Cz. J. II                 6        7       34-47
6.Hetman                                6        4       32-46
7.Igloopol                              6        3       29-43
8.Lechia                                 6        0       18-57