C1 United nowym liderem

Nowym liderem w Premier Soccer League of Chicagoland został C1 United, który pokonał Armadę Chicago 6-2. Na drugim miejscu plasuje się Eagles. Tylko te trzy zespoły nie straciły puntków. Czarni Jasło zajmują piate miejsce,a zamyka tabelę Major Division Wisła, która doznała dwóch porażek.
W First Division liderem jest Fk Morava z kompletem 6 pkt Jedyny nasz zespól w tej Dywizji – Unia Chicago zajmuje ostatnią lokatę z zerowym dorobkiem punktowym
Oto wyniki

Kat.. Open

FC SELECT – BŁYSKAWICA 1-4 (0-2)
Bramki: Elay, Arur Kielar, Edard Pillot, Patryk Knap z rzutu wolnego
Cały mecz pod dykando Blyskawicy. Honorową bamkę zdobył Select w ostaniej minucie meczu. Bardzo ładne bramki , zwłaszcza dwie pierwsze
.
CZARNI JASŁO – HAMMERS 2-3
W niedzielę w Premier Soccer League przegraliśmy z Hammers 3-2. Przegrywaliśmy już 3-0. Było widać zmęczenie z soboty, bo po zewycięskim meczu z Indy Boys 3-0 w Midwest Premier League (MWPL) wróciliśmy do Chicago z Indianapolis dopiero po północy.
Słabo weszliśmy w mecz. W drugie połówce byliśmy dużo lepsi. Dobrze zagrali Mariusz Waksmundzki, Nathan Solarski i Matt Skorupa. Alex Gomez strzelił dwie bramki ze stałego fragmentu gry, ale zabrakło nam czasu aby odrobić stratę z pierwszej połowy.
Mimo przegranej z Hammers, ostatni tydzień był udamny. Zagramy w ćwierćfinale a\pucharu stanowego z Adrią, z która także gramy za tydzień w sobotę w lidze MWPL. Jest to początek sezonu i będą zdarzały się mecze jak ten dziś. Nic tylko wyciągnąć wnioski i rozwijać się na przyszłość.

Na zdjęciach poniżej -Tak padly dwie bramki dla Czarnych Jasło w meczu z Hammers

Foto – Jacek Jówko

SCHWABEN – EAGLES 0-1
Bramka: Gabi Wasiński
Pewna wygrana Eagles. Już po pierwszej połowie mogło być 3-0. Po przerwie sytuacja nie uległa zmianie, ale pomimo kilku świetnych okazji (m. in,. Ryan Was), wynik nie uległ zmianie.W przerwie w cieniu było nieco chłodniej…

FC MINYOR CHICAGO – UNIA CHICAGO 3-`1
Bramka: Przemek Kaczówka
Oto relacja Łukasza Mikolajczaka:
– Pomimo że pierwsi strzeliliśmy bramke , nie zdołaliśmy utrzymaś wyniku. , Dwie bramki stracone ze stałych fragmentów gry . W końcówce meczu postawiliśmy wszystko na jedną kartę, ale braklo skuteczności i niestety nadzialśmy sie na kontrę, z której padła bramka . Cieszy frekwencja, bo mieliśmy do dyspozycji 17 zawodników. Cieszy także gol wracajacego po kontuzji Przemka Kaczówki . Pomimo niekorzystnego końcowego wyniku,. można wyciagnąć kilka pozytywnych wmkiosków i optymistycznie patrzeć w przyszłość.

UNITED SERBS – WISŁĄ 4-0 (1-0)
Nie było niespdoizanki. Do przerwy było nieźle.Po przerwie Wisła zmieniła ustawienię na trzech obrońców, ale nie pomoglo.
Kazimerz Boloz , menager Wisly, podsumował krótko: – Błędy indywiduakne i niewykorzystane sytuacje zemściły się. Dostalismy cztery bramki.

Over 35 White

INTERNATIONAL – BŁYSKAWICA 1-2.

Over-40

EAGLES – BOTEV CHICAGO 0-5
Kolejny, nieudany wystep zespołu over-40 trenera Roberta Juszczyka, który w tej kolejce prowadził pierwszy zespół. Utrata aż dziewieciu bamek przy jednej tylko zdobytej w pierwszych dwóch meczach, może budzić njepokój. A propos zdobywania bramek. Bhc może za rok sytuacja możw poprawić się, bo do druzyny bedzie mógł dołączyć 39-letni Kuba Piotrowski,nie tak dawno czołowy snajpier dywizji over -32, a jeszcze wcześnej pierwszego zespołu..