Błyskawica niepokonana

Po raz 16-ty Błyskawica A zeszła z boiska zwycięska. W niedziele zakończyła regularny sezon z dorobkiem 16 wygranych i 0 pora-żek. To rekord Premier Soccer League.  Już wcześniej zespół zapewnił sobie tytuł mistrza tej ligi. Teraz tydzień przerwy, a za dwa tygodnie rozpoczyna się Puchar Ligi, na który apetyt ma także zespół Błyskawicy

Open Division
BŁYSKAWICA A – NAPERVILLE STRIKERS 4-3 (2-2)
Bramki:  Bryan Menaey 2, Bryan Olsen, Kamil Krystopa
Ten pojedynek miał    tylko prestiżowe znaczenie – Błyskawica chciała zakończyć sezon bez straty punktu, a Strikersi, zdobywcy w tej Dywizji drugiego miejsca, mieli amunicję wygrania z niepokonanym w sezonie rywalem. Stąd trochę nerwowości w grze, chociaż cały czas Błyskawica prowadziła: 1-0, 1-1,2-1, 2-1,-2, 3-2, 4-2 i dopiero w ostatniej minucie przeciwnik zdobył trzecią bramkę.
Teraz tydzień przerwy , a za dwa tygodnie rozpoczyna się Puchar Ligi, na który apetyt ma także zespół Błyskawicy