Błyskawica i Tarnovia górą!

Udanie rozpoczęły nowy sezon w Premier Soccer League Błyskawica (występująca pod nazwą Arlington Aces Lightning) w Major Division i Tarnovia w over-30 Red. Błyskawica grała tylko 45 minut. Rywale, mający tylko ośmiu zawodników, do przerwy przegrywali 6-0 i na drugą połowę już nie wyszli. Natomiast Tarnovia wygrała drugi kolejny mecz, tym razem z Jahbat 3-2. Przez 80 proc. gry piłka była w posiadaniu naszego zespołu, a rywale przeprowadzili jedyne dwie kontry, z których uzyskali dwie bramki. Najlepszy na boisku był zdobywca jednej z bramek Grzegorz Chmura.
Spotkanie Champions  z  Botev Chicago  zostało przełożone, gdyż rywale nie mieli składu.

WISŁA over-30 – IGLOOPOL 4-4
Bramki: Marek Wiśniewski 2, Bogdan Myszka – Tomasz Sołek, Bartek Piekut, Piotr Suwała
Korzystając z wolnych terminów ligowych oldboye Wisły rozegrali na swoim boisku przy River Rd towarzyskie spotkanie z Igloopolem., który dał pograć tym, którzy raczej rzadko pokazują się w meczach ligowych, czyli wystawił bardziej „piknikowy” skład.