Błyskawica coraz bliżej mistrzostwa

Błyskawica coraz bliżej mistrzostwa Premier Soccer League. W wtorkowy wie-czór wygrała z Wisłą 6-1 i powróciła na fotel lidera Czekają ja jeszcze cztery mecze – najbliższy z Bodrost, później Czarni Jasło. Jagiellonia i Lechia/Romania. Zrównała się punktami z Czarnymi Jasło, mając jeden mecz mniej od nich rozegrany. Ma najlepszy bilans bramek  i może sobie pozwolić na luksus jednej porażki w pozostałych spotkaniach, przy założeniu, że  Czarni wygrają swoje mecze.

Wtorkowy pojedynek był w  zasadzie wyrównany, ale po prostu Błyskawica grała skuteczne, wykorzystując posiadane sytuacje.. Początek dla Błyskawicy, która już w 4 min objęła prowadzenie, a do przerwy z kontr zdobyła dwie dalsze bramki. Tuż po  przerwie Kamil Borkowski uzyskał bramkę dla Wisły, a później Marco Alvarez nie trafił do pustej bramki, zaś Alex Lulek nie wykorzystał sytuacji‘ „sam na sam”. Błyskawica odpowiedziała a czwartą bramka i sprawa byłą przesądzona

BŁYSKAWICA – WISŁA 6-1 (3-0)
Bramki:  Michał Walaszek 2, Kevin Francis, Rad Gemboli, Daniel  Dąbrowski, samnbójcza – Kamil Borkowski