Bez sukcesów w lidze oldboyów Metro

Raczej bez sukcesów wypadły te nasze drużyny, które grały podczas weekendu w Il. Metropolitan A. H. Soccer League. W over-30 Eagles wcześniej, awansem  pokonał United Serbs 3-1; w over-40 porażki Calisii i  Wisły; w over48 Division grała tylko Victoria, która pomimo iż do przerwy przegtywała 0-3, zdołała odrobić staty i wygrała 4-3.
Oto wyniki

Spotkanie Eagles – United Serbs rozegrano awansem w poniedziałek, przypomnijmy iż Eagles wygrał  3-1

UNITED SERBS – CALISIA 4-2 (2-2)
Bramki: Radek Wawrzyniak, Andrzej Macko
Doby mecz Calisii, ale w końcówce zabrakło sił, bo jak zwykle nie było zawodników na zmiany. Długo utrzymy-wał się wynik remisowy 2-2, dopiero w ostatnich minu-tach nastąpiło rozstrzygnięcie.   Czwarta bramka dla Serbów padła z problematycznego rzutu karnego (ręka była po stronie Serbów, a nie u Jacka Tyszki).
***’
W rozegranym w tygodniu zaległym spotkaniu Calisia pokonała Rams 1-0. Jedyna bramkę zdobył Radek Wawrzyniak.

SCHWABEN – WISŁA 2-1 (0-0)
Bramka: Marek Wiśniewski w 87 min
W ciągu trzech minut Wisła straciła dwie bramki, a sama nie potrafiła wykorzystać kilku znakomitych okazji „sam na sam”. Najlepszą zmarnował  Bogdan Pawlik, który z dwóch metrów nie trafił do pustej bramki.

CRACOVIA – LITHS – odwołany

Green-White – Eagles, 3-0, walkower

Over-48 Division

YOUTH – VICTORIA 3-4 (3-0)
Bramki: Jarek Zalesińki, Jerzy Kociołek,  Artur Jarosiński,  Andrzej Postołowicz
Do przerwy bardzo słaba gra Victorii, ale później nasi przypomnieli sobie, jak się gra w piłkę i odrobili straty, wygrywając nieznacznie. Czy są zadowoleni? – Z gry mniej, ale zwycięstwo cieszy – powiedział założyciel zespołu Leszek Garga,.

UNITED SERBS – ROYAL/CRACOVIA 0-3,