Bez niespodzianek

Nie doszło do niespodzianek w siódmej kolejce wiosennego seoznu w Lidze Podhalańskiej. Lider Odrowąż już do przerwy zaaplikował najsłabszemu zespołowi – Cichemu aż dziesięć bramek, zaś po przerwie wyraźnie pofolgował, mając na uwadze zbliżający się decydujący pojedynek z Orawą Podczerwone pewne pokonało Szaflary, a Orawa wygrała z Ratułowem. Podopieczni Jana Horowskiego zaczęli wprawdzie nerwowo, później jednak uspokoili grę  i wynik mógł być wyższy – Andrzej Gąsienica trafił w słupek. a Douglas Diak w poprzeczkę.
W miarę wyrównane było tylko spotkanie: Czarna Góra Granit – Stare Bystre Skalni. Przy stanie 1-2 Skalni nie wykorzystali rzutu karnego, i to był decydujący doment spotkania. Za moment bowiem zrobiło się 3-1 dla Granitu.

Oto wyniki i aktualna tabela
SZAFLARY – PODCZERWONE 3-6 (0-1)
Bramki: Wojtek Kamiński, Wojtek Stachoń, Michał Kamiński – Tadeusz Sroka 3, Robert Zięba 2, Grzegorz Dzierdzik
RATUŁÓW – ORAWA 0-4 (0-0)
Bramki: Nick Dosen 2, Andrzej Gąsienica, Paweł Dziwisz
ODROWĄŻ – CICHE 12-0 (10-0)
Bramki: Krystian Ustupski 6, Jerzy Siwiec, Krzysztof Bielanin, Piotr Rabiański, Christian Footi, Andy Lichoń, Krzysztof Sitarz
STARE BYSTRE SKALNI – CZARNA GÓRA GRANIT 1-4 (1-2)
Bramki: Robert Przygnat – Andrzej Milo , Stenett Jones, Marek Hornik,  Jakub Łomnicki
W klasyfikacji „króla strzelców” na czele Krystian Ustupski 20 bramek przed Robertem Przygnatem 18 i Wade Gentle (Halny Midway Autohaus) 15 bramek.
1.Odowąż        14    37    55-15
2.Orawa        14    33    46-13
3.Halny        14    31    39-16
4.Granit        14    22    37-25
5.Skalni        14    21    43-30
6.Ratułów        14    19    28-35
7.Podczerwone    15    11    17-39
8.Szaflary        14    7    24-56