Capitol Czarni Jasło nadal liderem

W drugiej kolejce halowej Stawski Soccer League drugie wygrane zanotowały: Capitol Czarni Jasło, Dąbrovia Ustronianka i Polonez. Te zespoły w tej klolejności prowadz,a w tabeli.Drugi zepsuł Capitolu Czarnych Jasło stosunkowo łatwo pokonał Lechię.
Oto wyniki i  aktualna tabela

POLONEZ – HETMAN 8-6 (1-2)
Bramki: Sebastian Jarmula 3, Wojtek Kapuscik 2, Marcin Okarmus, Miroslaw Pedryc, Bartek Rzucidlo –  Michal Szpilski 2, Arek Slysz 2, Waldemar Jarzabek, Sebastian Sedrowicz
Do przerwy prowadzil Hetman, ale po zmianie stron szybka utrata trzech bramek podlamala ten zespól, który w pewnym momencie przegrywal  2-7. Dopiero w koncówce walka sie wyrównala.

CAPITOL CZARNI JASLO II – LECHIA 9-4 (6t-2)
Bramki: Piotr Kielbasa 4, Krzysztof Marianski 2,  Ryszard Surdel,  Jacek Tomczak, Bartosz Brociek
Dokonczenie kolejki w najblizsza srode.

DABROVIA – JAGIELLONIA  8-4 (5-2)
Bramki:Jakub Nowacki 2, Lukasz Jopek, 2, Piotr Polak 2,  Manuel Pas,  Pawel Dzikowski – Mateusz Cnota, Darek Pawlik, Mateusz Jasinski, Kamil Grabowski
Od stanu 2-2, wyrazna dominacja Dabrovii, która prowadzila kilkoma bramkami, kontrolujac przebieg gry. Jagiellonia hake traktuje tylko jako trening.

CAPITOL CZARNI JASLO I  – IGLOOPOL 6-2 (3-0)
BramkI: Lukasz Kluska 3, Jose Mendoza, Piotr Gwózdz, Mario Waksmundzkii – Krystian Maslak, Jaroslav Pelc
Mecz zaczal sie fatalniie dla Igloopolu – pierwsza akcja Capitolu i bramka, zdobyta przez Jose Mendoze, chociaz pilka trafila Bartka Piekuta,a ten wpadl z nia do siatki. Moze raczej byl to samobój?  Nie minelo kilkadziesiat sekund i bylo juz 2-0. Sam na sam wyszedl Kluska i pewnie trafil. Do przerwy Capitol prowadzil 3—o . Po zmianie stron Igloopool próbowal odrabiac straty ,ale za kazdym razem otrzymywal natychmiastowa kontre Capitolu, konczaca sie kolejna bramka dla zespolu Tadeusz Ciezkiego.

1.Capitol Cz. Jaslo    2    6    14-3
2.Dabrovia        2    6    15-8
3.Polonez        2    6    17-12
4.Igloopol        2    3    13-11
5.Capitol Cz. Jaslo II    2    3    15-13
6.Hetman        2    0    10-15
7.Jagiellonia        2    0    5-16
8.Lechia        2    0    9-20