Bez gry…

W Il. Metorpolitan A.H. Soccer League w over-30 Division Eagles zdobył bez gry punkty z Green-Whire; w over-40 Division grała tylko Wisła, pechowo ulegając Liths; Calisia przełożyła spotkanie ze Schwaben na najbliższą środę, a Cracovia wygrała wakowerem z Eagles. Tylko w over-48 Division niemal  w komplecie grały nasze zespoły – zgodnie  z oczekiwaniami Royal/Cracovia wygrał,  Victoria zobyła punkty bez gry, a kolejnej porażki doznał natomiast Eagles.

Eagles – Green-White 3-0 , walkower

WISŁA – LITHS 0-1 (0-0)
Pechowa porażka Wisły. Jedyna bramka padła po rykoszecie – piłka trafiła w Darka Pawlika I od niego wylądowała w siatce. Bramkarz Janusz Łukasiak był w tym momencie wysunięty do przodu.
Już w pierwszej połowie Wisła miała kilka 100-proc. sytuacji – dwukrotnie sam na sam z bramkarzem znalazł się Marek Wiśniewski, okazje mieli także Jerzy Skowronek i Krystąc Liths’;ian Hańczyn. W drugiej połowie wiślacy opadli z sił i wtedy przeważali rywale.

Schwaben  – Calisia – przełożony na środę 27 września, godz.7.30 p.,m., Schwaben Center

Cracovia – Eagles 3-0, walkower

Over-48 Division
ROYAL/ CRACOVIA – WINGS  4-2 (1-1)
Bramki: Pawula 3, Robert Blajda
Nie było łatwo dla lidera. Był to bardzo trudny pojedynek. Po zmianie stron dłu-go utrzymywał się wynik 2-2. Dopiero ok. 75 min. po błędzie bramkarza wawele wyszły na prowadzenie 3-2, a w końcówce zdobyły czwarta bramkę.

VICTORIA  – UNITED SERBS 3-0, walkower

EAGLES – RAMS 1-4