Artur Kurek wygrywa „PolDoor Open 2014”

W niedzielę został rozegrany polonijny turniej tenisa stołowego POLDOOR OPEN. W zawodach wzięło udział 66 zawodników.W kategorii amatorów w stawce 18 zawodników najlepszym okazał się Adam Koziel, który wyprzedził Janusza Morzego oraz Mariana Janickiego.

W kategorii średniozaawansowanej na pierwszym miejscu uplasował się Jarosław Dydyński. Tuż za nim znaleźli się Edward Augustyński i Marian Piwowarczyk.
W najbardziej zaawansowanej kategorii wystartowało 30 zawodników podzielonych na 6 grup. Z każdej grupy do dalszej części rozgrywek awansowało po dwóch najlepszych uczestników. Pierwsze miejsce przypadło w udziale Arturowi Kurkowi, który w finałowym meczu pokonał Łukasza Fitę. Na trzecim miejscu znalazł się Jarosław Ośmiałowski, a na czwartym Janusz Franeczek
.Dziękuję naszym sponsorom: firmie PolDoor Inc. pana Sławomira Ostawskiego oraz WDT za pomoc w organizacji turnieju.Dziękuję też polonijnym mediom za sponsorowanie medialne oraz nagłośnienie turnieju. Serdecznie zapraszam na następny turniej, który zostanie rozegrany 8 czerwca 2014

MAmatorzy: od lewej – Janusz Morzy, Adam Koziel, Marian Janicki

Średniozaawansowani: od lewej – Edward Augustynski, Jarosław Dydyński, Marian Piowowarczyk

Zaawansowani: od lewej – Wojciech Wolski organizator, Artur Kurek, Łukasz Fita, Jarosław Osmiałowski