Siatkarze AAC Eagles coraz wyżej!

Czwarta kolejka rozgrywek Polonijnej Ligii Siatkówki przyniosła wiele emocji i wrażeń, począwszy od pierwszego spotkania. Otóż w pierwszym meczu zespół AAC Eagles – po nie najlepszym początku sezonu (ponieśli dwie porażki0 – staje na wysokości zadania i pokonuje ubiegłorocznego mistrza Ligii, drużynę Zaxid 2-1. Pierwsza odsłona  należała do zawodników  Zaxid (27-25), mimo ze przegrywali tą partie 15-20. Druga partia  to już
koncertowa gra zespołu Eagles, który w końcówce wykazał się  „zimną krwią” i wygrał tego seta ( 29:-27). Tie-break należał do AAC  Eagles (15:10) .To drugie zwycięstwo „orłów” które pozwoliło  m awansować na trzecią pozycję w tabelki, po czterech kolejkach.

Drugie niedzielne spotkanie  zgromadziło komplet widzów na trybunach, którzy mogli oglądać bardzo zacięte spotkanie pomiędzy beniaminkiem BH Volley and Vantage Law Firm 0-2  (23-25, 22-25). Prowadzenie w tym  meczu zmieniało się jak w kalejdoskopie, raz jedna, to druga drużyna obejmowała prowadzenie, z tym że Vantage potrafił końcówki setów przechylić na swoją korzyść i tym samym umocnić swoją pozycję w czołówce tabeli.
W ostatnim spotkaniu  nie było niespodzianki. Russian Bears pokonało w dwóch partiach najsłabszy zespół rozgrywek Midwey Grinding INC  2-0 (25-16; 26-24) i nadal pozostają niepokonanym zespołem, w dodatkju  bez straty seta.