To już ostatni weekend przed przerwą, jaka nastąpi we wszystkich rozgrywkach z okazji „4 lipca”. Tym razem, gra liga National, a także Premier Soccer League i po części liga oldboyów Metro. W Lowell Foods Liga Podhalańska półfinały i finał Memory Cup, a w Stawski Soccer League zaległe spotkanie Dabrovii z Wisłą B.
Oto szczegóły
Piątek, 26 czerwca
National Soccer League
Major Division
Warta – Uta Chicago, godz. 5 p.m., Bensenville
Sobota, 27 czerwca
Premier Soccer League
Over-30 Division Red
Igloopol – Balcan FC, godz.3 p.m., Olympic Park, Schauburg, boisko nr 3
Chicago Celtic – Tarnovia, godz.4.30 pm., Windemere Park, Elk Grove Village
Wisła – International SC, godz. 4.30 p.m., River Rd
Liga oldboyów Metro
Over-40 Division
Calisia – Liths, godz. 5 p.m., Schwaben Center
Cracovia – Wisła, godz. 5 p.,m., Robinson Homestead
Prowadzi Connecion 16 pkt przed Calisia 12 pkt (ale dwa mecze mniej rozegrane);…. 7. Wisła 4 pkt, 8. Cracovia 1 pkt
Niedziela, 28 czerwca
National Soccer League
Major Division
Wisła – Brusfa S.C., godz. 11.30 a.m., River Rd
Na czele Gazelle SC 10 pkt przed Wisla 7 pkt;… 6. Warta 0 pkt (ale dwa mniej spotkania rozegrane)
Premier Soccer League
Open Division
Błyskawica B – FC Bodrost, godz. 9 .a.m., Horizon Park, Wheeling
Błyskawica A – Tricolorii, godz.9.30 a.m., Patriot Park, Arlington Heights
Lowell Foods Liga Podhalańska
Półfinały Memory Cup
Halny – Szaflary, godz. 10 a.m,.
Orawa – Czary Dunajec, godz. 11 a.m..,
Finał o godz. 1 p.m. – wszystkie spotkania w Worth
Stawski Soccer League
Dabrovia – Wisła B, spotkanie zaległe, godz. 2.30 p.m., River Rd
To przedostatnie spotkanie w zakończonym oficjalnie przed blisko trzema tygodniami sezonie. W razi wygranej Wisly B, trzecie miejsce w lidze przypadnie Polonezowi; w razie wygranej Dżbrovii, o trzecim miejscu zadecyduje ostatni zaległy mecz: Czarni Jasło – Polonez, którego terminu jeszcze nie ustalono
Liga oldboyów Metro
Over-50 Division
Eagles- Hellenic, godz. 4.30 p.m., Oak Brook Grass Field
Youths – Royal-Cracovia, godz. 5 p.m., Soerhman Park