Drugie zwcięstwo Handymen

W drugim spotkaniu nowego sezonu hokeiści Handymen zanotowali kolejny sukces, pokonali bowiem trudnego rywala – North West Flayers over-40 – 6-5.

Oto relacja grajacego menagera Piotra Jelenia.
– W poniedziałkowy wieczór rozegraliśmy drugą kolejkę letniej ligi.
Naszym przeciwnikiem była nowa drużyna – North West Flayers over40, która przeniosła się do naszej Ligi z innej ligi.To zawodnicy grający już parę lat ze sobą, dobrze jeżdżący na łyżwach , grającay twardo i nieustępliwie.
Przystąpiliśmy do tego meczu w dobrych nastrojach i w pełnym składzie.
Mecz rozpoczyna się od badania sił i po około 8 minutach otwieramy wynik spotkania za sprawą Jurka Boronia . Naszym skromnym prowadzeniem 1-0 kończy się pierwsza tercja.
W drugiej tercji tracimy szybko dwie bramki, lecz nie podłamuje nas taki obrót sprawy, doprowadzamy do remisu i po kilku minutach obejmujemy prowadzenie 3-2. Kiedy do końca tercji zostaje parę minut, przeciwnik wychodzi na prowadzenie 4-3. Kiedy wszyscy myśleli, że ta tercja zakończy się naszą przegraną, równo z gwizdkiem kończącym tercję, przepięknym strzałem w samo okienko Krzysztof Szorc zdobywa bramkę, doprowadzając do remisu 4:4
W trzeciej tercji obejmujemy prowadzenie 5-4. Przeciwnik doprowadza jednak do kolejnego remisu 5-5. I kiedy zanosiło się na dogrywkę, Leszek Dubiel z tercji obronnej podaje przez dwie linie do Bartka Borowicza, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i zdobywa szóstą bramkę. Przeciwnik wycofuje bramkarza, wprowadzając dodatkowego zawodnika i następuje oblężenie naszej bramki, lecz z tej opresji wychodzimy obronną ręką.
Wygrywamy drugi mecz, który stał na wysokim poziomie i prowadzony był w bardzo szybkim tempie. W naszym zespole zadebiutowało dwóch nowych zawodników a wszystkie zdobyte bramki padły łupem naszej drugiej linii. Najlepszy nasz Z\zawodnik w tym meczu to zdecydowanie Jurek Boroń, zdobywca trzech bramek.

HANDYMEN – NORTH WEST FLAYERS 6-5 (1-0, 3-4, 2-1)
Bramki: Jurek Boroń 3, Bartrek Borowicz 2, Krzysztof Szoc

Następny mecz rozegrany w poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 09:10 pm. pod adresem 3900 Owl Rolling Meadows