Stawski Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

















Kategoria: | terminarze

Weekend na sportowo

Przed nami ostatni w tym roku weekend  – pomiędzy Bozym Narodzeniem  a Nowym  Rokiem. W tym okresie nie dzieje się wiele  w polonijnym sporcie. Tym niemniej mamy dwa zaproszenia – wyjątkowo w niedzielę (zamiast piątku) osiem naszych zespołów walczy w halowej lidze National , a od soboty aż do wtorku trwać  będzie tenisowy Turniej Świąteczny Maćka Jóźwiaka.
Oto szczegóły.
Czytaj dalej

Dodano piłka nożna, tenis ziemny, terminarzeComments (0)

Terminarze rozgrywek

Terminarz gier IV Pucharu Lata, 28-29 lipca 2012

SOBOTA      28  Lipiec  2012
GODZ       KATEGORIA        NR z klucza                            NAZWY  DRUZYN                                             BOISKO        NR MECZU
09.00    OPEN gr I             1 – 2             CICHE   –   ODROWAZ                                       1                1
09.00    OPEN gr I               3 – 4            CONNECTION   -   EAGLES                             2                2
09.00    OVER 30 gr II        4 – 2             DUCHY    –   WHITE Eagle Detroit                     3                 3

10.00    OVER 30 gr I        1 – 2             CHAMPION’S   –   ORAWA                              1                 4
10.00    OVER 30 gr I          3 – 4             IGLOOPOL   –   TARNOVIA                             2                5
10.00    OPEN gr III           1 – 2             PODHALE   –   HALNI                                     3                 6

11.00    OPEN gr II           1 – 2             JAGIELLONIA   –   CZARNI Cz.Dunajec          1                 7
11.00    OPEN gr II            3 – 4             CZARNI  Jaslo   –   WISLA  II                            2                 8

12.00    OVER 30 gr II       1 – 2             EAGLES   –   WHITE Eagle D.                           1                 9
12.00    OVER 30 gr II       3 – 4             WISLA   –   DUCHY                                           2               10
12.00    OPEN gr IV            1 – 2             DABROVIA Ustronianka   –   HETMAN           3               11

13.00    OPEN gr I            2 – 3             ODROWAZ   –   CONNECTION                       1                12
13.00    OPEN gr III           2 – 3             HALNI   –   WISLA  I                                        2                13
13.00    OPEN gr I            1 – 4             CICHE   –   EAGLES                                           3                14

14.00    OVER 30 gr I         2 – 3             ORAWA   –   IGLOOPOL                                   1                15
14.00    OVER 30 gr I          1 – 4             CHAMPION’S   –   TARNOVIA                         2               16

15.00    OPEN gr II             2 – 3             CZARNI Cz.D.   –   CZARNI Jaslo                     1               17
15.00    OPEN gr II           1 – 4              JAGIELLONIA   –   WISLA  II                           2               18
15.00    OPEN gr IV           2 – 3             HETMAN   –    IGLOOPOL                                3               19

16.00    OVER 30 gr II        2 – 3             WHITE Eagle D.   –   WISLA                            1                20
16.00    OVER 30 gr II         1 – 4              EAGLES   –   DUCHY                                         2                21
16.00    OPEN gr III             3 – 1             WISLA I   –   PODHALE                                         3               22

17.00    OPEN gr I           4 – 2             EAGLES   –   ODROWAZ                                  1               23
17.00    OPEN gr I             3 – 1             CONNECTION   –   CICHE                               2               24

18.00    OVER 30 gr I        4 – 2            TARNOVIA   –   ORAWA                                   1               25
18.00    OPEN gr IV            3 – 1            IGLOOPOL   –   DABROVIA Ustron                    2                26
18.00    OVER 30 gr I        3 – 1            IGLOOPOL   –   CHAMPION’S                          3               27

19.00    OPEN gr II             4 – 2             WISLA  II   –   CZARNI Cz.D.                                1               28
19.00    OVER 30 gr II       3 – 1             WISLA   –   EAGLES                                            2               29
19.00    OPEN gr II             3 – 1             CZARNI  Jaslo   –   JAGIELLONIA                      3               30

NIEDZIELA     29  Lipiec  2012
GODZ    KATEGORIA                                                       NAZWY  DRUZYN                                             BOISKO        NR MECZU
¼ finalu   –   cwiercfinaly

08.30    OPEN                  ZWYCIEZCA  GR I     -  2-ga  DRUZYNA  GR III               1               31
08.30    OPEN                  ZWYCIEZCA  GR II    -  2-ga  DRUZYNA  GR IV               2               32

09.45    OPEN                  ZWYCIEZCA  GR III   -  2-ga  DRUZYNA  GR I                 1               33
09.45    OPEN                  ZWYCIEZCA  GR IV   -  2-ga  DRUZYNA  GR II                2               34

½  finalu   –   polfinaly

11.00    OVER 30             ZWYCIEZCA  GR I    -  2-ga  DRUZYNA  GR II                1               35
11.00    OVER 30             ZWYCIEZCA  GR II   -  2-ga  DRUZYNA  GR I                 2               36

12.00            MSZA   POLOWA

12.45    OPEN                  ZWYCIEZCA  gry # 31   -  ZWYCIEZCA  gry # 32                 1               37
12.45    OPEN                  ZWYCIEZCA  gry # 33   -  ZWYCIEZCA  gry # 34                 2               38

F I N A Ł Y   OVER  30
o  miejsca    3 – 4

14.00    OVER 30              PRZEGRANY gry # 35   -  PRZEGRANY gry # 36                 2               39

o  miejsca    1 – 2

15.00    OVER 30              ZWYCIEZCA  gry # 35   -  ZWYCIEZCA  gry # 36                 1               40

F I N A Ł Y   OPEN
o  miejsca   3 – 4

16.00    OPEN                  PRZEGRANY gry # 37   -  PRZEGRANY gry # 38                2               41

o  miejsca   1 – 2

17.00    OPEN                  ZWYCIEZCA  gry # 37   -  ZWYCIEZCA  gry # 38                 1               42

18.30            –             WRĘCZENIE  NAGRÓD  I  OFICJALNE  ZAKOŃCZENIE  TURNIEJU

Zasady  zastosowania klucza  przy  tworzeniu  TERMINARZA
GRUPY  czterozespolowe  –  w  kolejnosci:     1 – 2,     3 – 4,      2 – 3,    1 – 4,     4 – 2,     3 – 1,
GRUPY  trzyzespolowe      –  w  kolejnosci:     1 – 2,     2 – 3,      3 – 1,

Już dostępne są terminarze lig  – wystarczy kliknąć na: “czytaj dalej”. Czytaj dalej

Dodano terminarzeComments (0)