Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Puchar wrócił na Południe | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Kategoria | golf

Puchar wrócił na Południe

Trwa rywalizacja golfistów Południa i Pólnocy. W niedziel rozegrano już po raz jedenasty doroczny „Match Play 2021” pomiędzy golfowymi zespołami PAGC  i Podhala Golf Club. Przd rokiem po raz drugi z rzędu wygrał  zespół z Północy.  W jedenastym pojedynku lepszy okazał się na powrót Podhale Golf Club, który wygrał 6.5 – 2.5 pkt. W ten sposób  po jedenastu pojedynkach prowadzi Podhale Golf Club 9-2.
Oba kluby zmobilizowały tym razem najlepsze siły na ten prestiżowy pojedynek  – na czele  z Kubą Miśkiewiczem na Północy i Konradem Deką na Południu.

Punkty dla zwycięzców zdobyły następujące pary:
Joe Basiorka/ Kris Kowal
Lukasz Halupka/ Matt Halupka
Marian Waliczek/ Michał Kozub
Marek Har eza. Joe Mulia
Konrad Deka/ Kris Krzystyniak
Stan Matyga/ Jason Zagraniczny

Remisem zakończył się pojedynek: Stan Maciata/ Peter Kozub- Joe Gutilla/ Adam Kieta

Dla PAGC punkty wywalczyły pary:
Matt Placek/  Bartek Homenda
Cesary Budz/ Marek Bidus

**********
W sobotę, na pięknym polu golfowym w Romeoville rozegrano ósmą kolejkę ligi „Białka Cup”. I po raz koljny triuffował Joe Basiorka- 79 uderzeń przed Stanley Maciatą 82, Stanley Galicą i Chris Budzem – po 83; 5. Stan Matyga 84; 6.-7. Marian Waliczek i Łukasz Halupka – obaj po 85 uderzeń.
Niekwestionowanym liderem pozostaje Joe Basiorka, któr zmierza po piąte zwycięstwo w tej lidze..

Autor:

-redaktor serwisu