Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Artur Kurek najlepszy w PolDoor Open | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Kategoria | tenis stołowy

Artur Kurek najlepszy w PolDoor Open

5 i 6 czerwca w klubie tenisa stołowego Experior w Addison, odbył się  polonijny turniej tenisa stołowego PolDoor Open 2021. Na starcie staneło 54 zawodników podzielonych według rankingu i umiejętności na dwie kategorie. Kategoria średniozaawansowana rozegrała swój turniej w sobotę, natomiast zawodnicy z kategorii zaawansowanej przystąpili do rozgrywek w niedziele. Turniej ten był zarazem drugim turniejem eliminacyjnym do polonijnego TOP 16.
Najlepszym zawodnikiem w kategorii średniozaawansowanej został Andrzej Kozan który w finale pokonał Andrzeja Chołowicza. Trzecie miejsce wywalczył Paweł Zych. W grupie zaawansowanej zwyciężył Artur Kurek, który w meczu o pierwsze miejsce wygrał z Igorem Falchukiem. Trzecie miejsce przypadło w udziale Wojciechowi Wolskiemu, a czwarte Januszowi Franeczkowi.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w turnieju. Słowa podziękowania należą się naszemu sponsorowi panu Sławojowi Ostowskiemu z firmy PolDoor.

IMG_6703
Od lewej kategoria średnio-zaawansowana – Andrzej Chołowicz, Andrzej Kozan, Paweł Zych

IMG_6720kategoria zaawansowana, od lewej: Janusz Franeczek, Artur Kurek, Igor Falchuk, Wojciech Wolski

IMG_6696Wojciech Wolski oraz pani Iza Ostowski reprezentujaca firme PolDoor

Autor:

-redaktor serwisu