Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Co dalej z hokeistami? | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Kategoria | hokej na lodzie

Co dalej z hokeistami?

Pandemia uderzyła także w amatorski hokej,   W ostatnich dniach decyzją władz stanowych zamknięto lodowiska w aglomeracji chicagowskiej. Są one obecnie niedostępne nawet dla treningDuów. Ostatnie rozgrywki zimowego sezonu amatorskiej ligi na południowo-zachodnich przedmieściach Chicago zostały przerwane w drugiej połowie marca i nie udało się ich już wznowić.. Po sześciu kolejkach Podhale Chicago zajmowało  trzecie miejsce, a do rozegrania pozostały cztery kolejki.

Co dalej?  Plan rozgrywek ligowych na sezon zimowy pozostaje obecnie wielką niewiadoma. Wątpliwe, by w najbliższym okresie w stanie Illinois hokeistom udało się powrócić na lodowe tafle. Kierownictwo wspominanej, amatorskiej ligii prowadzi rozmowy na temat możliwości korzystania z lodowiska  w stanie Indiana, tuz za granicą stanu Illinois.
Jeśli chodzi o hokeistów Podhala Chicago, to na razie pewny jest tylko doroczny, styczniowy pojedynek w Wisconsin Dells, z tamtejszym polsko-amerykańskim zespołem Ducks Clifside,  założonym i prowadzonym przez Jacka Tylkę.

Tyrala-RyuszardRyszard Tyrała – wciąż czołowy zawodnik Podhala Chicago

Autor:

-redaktor serwisu