Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Wygrana Warty i Błyskawicy | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Kategoria | piłka nożna

Wygrana Warty i Błyskawicy

W kolejnym meczu ligi 7×7 w Toyota Park w  Bridgeview Warta wygrała bez większych problemów z  Boca Jr. To bardzo dobry  zespół,  składający się z zawodników zawodowych  drużyn, m. in. z Milwaukee Wave.

W pewnym momencie było już 5-0 dla Warty. Mając przewagę pięciu bramek Warta nieco ‘odpuściła, i dal sobie strzelić trzy bramki. Tym niemniej jej wygrana  ani przez moment nie była zagrożona. Wynik mógł być nawet wyższy, ale sytuacji „sam na sam” nie wykorzystał Samir Ghiasi. Warta miała ponadto na koncie dwa słupki i dwie poprzeczki/. Z drugiej strony przeciwnik także nie potrafił wykorzystać kilku dogodnych szans. Warta zajmuje obecnie drugie miejsce. Prowadzi Victporyz z 10 pkt, ale ma jden mecz wiecejro rozegany.

 

WARTA – BOCA JR 5-3 (4-0)

Bramki: Trajche Lotovski, Adrian Garces,  Samir Ghiasi, Luis Adame, Michael Mendoza

****

W towarzyskim spotkaniu Błyskawica pokonała FC Select 4-3, po bramkach: Rami, Michała Banasia, Patryka Knopa i Eddi Philot. Z tym zespołem Błsyakwic na zewnątrzz dotychczas nie spotykała się.

Autor:

-redaktor serwisu