Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Kolejny turniej dla Eagles | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Kolejny turniej dla Eagles

Przy pięknej, słonecznej aurze rozegrano w sobotę w Yorkville drugi w  okresie pandemii turniej klubu AAC Eagels. W stawce miało być tym razem sześć zespołów, podzielonych na dwie grupy.  Niestety, nie stanęła na starcie zgłoszona wcześniej  Wisłoka, obawiając się kontuzji przed czekającym ją za dwa tygodnie turniejem w Las Vegas. Można tyko zapytać, dlaczego wcześniej  nie powiadomiono o tym organizatorów, sprawiając im dodatkowy kłopot. Pozostało w szrankach  pięć  zespołów. Zmieniono z konieczności system rozgrywek, grał każdy z każdym, a o kolejności w turnieju zadecydowała końcowa tabela.

IMG956296

Zwycięzy turnieju – zespół AAC Eagles
Ale nie był to koniec kłopotów. Po dwóch rozegranych spotkaniach:  z Eagles 1-5 i z Jagiellonią 0-0, zrezygnowała z dalszych gier Unia Chicago. Mówiono o kontuzjach zawodników, ale i  o tym, że następnego dnia czkał Unię ligowy mecz w Lidze Podhalańskiej.  Znów można zapytać, dlaczego Unia nie zdecydowała  się na przełożenie ligowego pojedynku, tak jak to uczyniła Jagiellonia?

A co się działo na boiskach w Yorkville? Pierwsza niespodzianka – remis Wisły  z Eagles over-30. A trzeba dodać, że oldboye Eagles prowadzili dwukrotnie – 1-0 i 2-1, a wyrównująca bramka dla Wisły padła w ostach sekundach meczu.  Wisła przegrała również  z Jagiellonią, co także uznać trzeba za niespodziankel. „Jaga” pokazała się w tym turnieju z dobrej strony. W meczu o pierwsze miejsce przegrała wprawdzie z Eagles 2-5 (1-3), ale po przerwie zdobyła ze strzału Salazara kontaktowe trafienie na 2-3. Później jednak jej zawodnikom zabrakło sił.
Zwycięstwo Eagles  w tym turnieju w pełni założone – miał najsilniejszy, a  co ważne w turniejach, gdzie każdy gra  z każdym – najliczniejszy skład. Podziwiać trzeba zespół 30-40-latków Eagles, który miał dosłownie po kilka minut na wypoczynek przed kolejnym spotkaniem.
Tak więc po raz dugi wygrali gospodarze  – AACEagles.  Niestety w derbach z Wisłą doszło do niepotrzebnych  przepychanek, w wyniku których mecz został przerwany, a czerwoną kartką ukarano Hoffmana z Eagles. Było to przy stanie 0-0. Grając  w osłabieniu Eagles potrafił zdobyć dwie bramki.

Oto wyniki i końcowa tabela turnieju

Eagles – Unia Chicago 5-1
Wisła –  Eagles over-30  2-2
Unia Chicago – Jagiellonia 0-0
Eagles – Eagles over-30  3-1
Egles over-30  – Jagiellonia 1-3
Eagles – Wisła 2-0
Wisła – Jagiellonia  0-2
Eagles – Jagiellonia 5-2
Unia Chicago  – Eagles over-30  0-3
Wisła – Unia Chicago 3-0

1.    Eagles            4    12    15-4
2.    Jagiellonia            4    7    7-6
3.    Eagles over-30        4    4    7-8
4.    Wisla                4    4    5-6
5.    Unia Chicago        4    1    1-11

Autor:

-redaktor serwisu