Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Yorkville dla Eagles | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Kategoria | piłka nożna

Yorkville dla Eagles

Wewnętrzy turniej polonijnych drużyn w Yorkville zgodnie z oczekiwaniami przyniósł wygranę zespołowi Eagles, który pokonał zarówno Jagiellonię, jak i Wisłokę, nie tracąc przy tym bramki. W pierwszym po siedmiowiecznej przerwie wyjściu na murawę widać było wprawdziebrak siły, ale – jak powiedział trener „orłów”  Robert Sempoch – chłopcy potrafią grać. Pokazało się trzech młodych, a 16-letni bramkarz Sebastian wybronił w sytuacji „sam na sam” w pojedynku z Wisłoką.

IMG_1554Drużyna Eagles na turnieju w Yorkville

Drugie miejsce zajęła Jagiellonia która  pokazała się z dobrej strony chociaż – pomimo aż siedmiu wcześniejszych sparringów – wyszły na jaw braki kondycyjne. W końcówce meczu z Eagles, przy stanie 0-2, wypożyczony z „orłów”  Paweł Otachel nie wykorzystał  idealnej szansy na1-2. W meczu z Wisloką o drugie miejsce w turnieju, bramkarz  „jagi” Wojtek Siwik obronił  rzut karny.  Trzecie miejsce  przypadło Wisłoce, która też miała okresy niezłej gry, chociażby w pierwszych 15 minutach pojedynku   z Eagles..
W sumie był to udany błyskawiczny tuniej (mecze2x35 mkin).
– Jesteśmy zadowoleni – powiedział dyr. sportowy AAC Eagles Krzysztof Święch – Było sympatycznie, dopisała aura, a po zawodach mieliśmy ognisko i barbecue.  W październiku, na zakończenie sezonu powtórzymy taki turniej w Yokville, ale już   większej obsadzie, z udziałem 6 zespołów.
Oto wyniki
EAGLES – JAGIELLONIA 2-0 (0-0)
Bramki: Kuba Gurgul,  Alex Bradly

EAGLES – WISŁOKA 3-0 (2-0)
Bramki: Goerdy Gurson, Jeff Michac, Effrey

JAGIELLONIA – WISŁOKA  3-1 (1-0)
Bramki: Konrad Ślęczka, Krystian Mariański, samobójcza – Dawid Nowicki

1.    Eagles            2    6    5-0
2.    Jagiellonia            2    3    3-3
3.    Wisłoka            2    0    1-6

Autor:

-redaktor serwisu