Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Gorący weekend w polonijnym sporcie | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Kategoria | piłka nożna

Gorący weekend w polonijnym sporcie

Temperatury podobno podczas rozpoczynającego się weekendu znacznie się obniżą i nie będzie takiego upału, tym niemniej w polonijnym sporcie weekend zapowiada się gorąco. Jak na okres pandemii, imprez jest wyjątkowo dużo.
Oto szczegóły

W sobotę 29 sierpnia AAC Eagles organizuje w Yorkville  wewnętrzny turniej drużyn polonijnych. Zaproszono cztery zespoły, ale po rezygnacji ze startu Wisły na placu boju pozostały – Wisłoka, Jagiellonia i Eagles. Próby uzupełnienia stawki czwartym zespołem nie powiodły się – nie mogły skompletować składu lub też odmówiły z innych przyczyn – Unia Chicago, Czarny Dunajec, Eagles over-30. Rozegrane zostaną trzy mecze „każdy z każdym”,  2×35 min. I tak o godz. 12 p.m.Eagles – Jagiellonia; o 3 p.m.: Jagiellonia – Wisłoka i o 5 p.m. Eagles –Wisłoka. W programie gospodarze przewidują piknik z barbecue.
* W niedzielę 30 sierpnia rozpoczyna się oficjalnie nowy sezon w  Lowell Foods Liga Podhalańska. Na początek Puchar Ligi. Spotkania grupowe od godz. 10 a.m. w Worth (Orawa, Odrowąż i Watra/Białka) oraz w Lemont  (Żywiec Podhale, Ratułów i Szaflary).
* Czarni Jasło mają w programie sparring, w niedzielę o godz. 12 p.m. w Bensenville  z Lions, który to zespól prowadzi obecnie Władysław Serafin, poprzednio trener Lechii/Romanii.
* Boiskiem domowym Warty jest obecnie Toyota Park. Tam w najbliższą niedzielę o godz, 5 p.m.Warta zagra towarzysko zespołem Panathinaikos.
* W lidze golfowej „Białka Cup” w programie pierwszy z trzech play offs, które wyłonią mistrza tej ligi na rok 2020.
* Oczekiwać będziemy na wieści z Minnessoty, gdzie podczas tego weekendu po 7-miesięcznej przerwie pokaże się w rajdowej stawce Piotr Fetela . Tam bowiem rozegrana  zostanie trzecia eliminacja rajdowych mistrzostw Ameryki – Ojibwe Forest Rally.

Autor:

-redaktor serwisu