Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Eagles też nie zagra… | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Eagles też nie zagra…

Ostatnia kolejka przed play off regularnego sezonu w lidze Megropolitan także została odwołana. Oznacza to, że nie dojdzie do skutku spotkanie Eagles z Sockers A, wyznaczone na niedzielę 15 marca. Zarząd MLS poinformował o odwołaniu zarówno kolejki z 15 marca, jak i spotkań play off w dniu 22 marca. Nie wiadomo na razie, czy oznacza to całkowite zakończenie halowego sezonu, czy też próbę przeczekana najgorszego. O tym co dalej, decyzja zapadnie w najbliższych dniach na specjalnym zebraniu zarządu.

Przypomnijmy, iż wczesnej zostały odwołane  ostatnie dwie kolejki  sezonu halowego w lidze National i sezon został przedwcześnie zakończony z przyznaniem lokat po ostatniej, rozegranej 8 marca XII kolejce.
Wydaje się, że najbardziej rozsądnym rozwiązaniem w lidze Metropolitan byłoby – podobnie jak to uczyniła National – uznanie stanu faktycznego czyli zakończenie hali, bazując na kolejności miejsc po ostatniej rozegranej 8 marca kolejce. Przy takim rozwiązaniu Eagles obroniłby tytuł halowego mistrza. Trudno bowiem sobie wyobrazić, by gdzieś w maju najpierw dokończono dwie kolejki hali i natychmiast – bez przygotowania rozpoczęto sezon otwarty.

Autor:

-redaktor serwisu