Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Ostatki w lidze oldboyów Metro | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Ostatki w lidze oldboyów Metro

Sezon w Il. Metropolitan A. H. Soccer League teoretycznie zakończony, ale do rozegrania pozostało kilka zaległych spotkań, dlatego nie możemy jeszcze podać końcowych miejsc polonijnych zespołów. Podczas minionego weekendu grała tylko Calisia w over-40. Pojedynek Wisły z Green-White nie mógł zostać rozegrany z powodu fatalnego stanu boiska, zatem oba zespoły umówiły się na remis 1-1. Natomiast  Eagles prawdopodobnie za niedoszły do skutku mecz Rams otrzyma punkty walkowerem.
W kat. Over-48 nie mogła zagrać Victoria, gdyż Park District zamyka ponoć na okres zimowy swoje obiekty od 1 listopada..
Oto szczegóły

Over-40 Division

CONNECTION – CALISIA  5-0 (2-0)
W sobotę kierownictwo  obiektuSchaben nie zezwoliło na grę z uwagi na san boiska po ostatnich opadach śniegu, mecz rozegrano  następnego dnia. Było to jedno z najsłabszych spotkań w sezonie Calisii. Jedną z przyczyn, ale nie jedyną, był brak bramkarza, którego zastąpił w bramce Radek Wawrzyniak.
Calisia ma jeszcze do rozegrania zalegle spotkanie z  Eagles.

EAGLES – RAMS,  przełożony czy walkower dla Eagles?
Rywale domagali się przełożenia spotkania, twierdzili bowiem, że byli na miejscu, ale nikt ich nie widział.

GREEN-WHITE – WISŁA,  boisko nie nadawało się do gry –  oba zespołu uzgodniły wynik jako 1-1

Over-48 Division
Rams – Victoria, przełożony

Autor:

-redaktor serwisu