Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Derby w over-40 Division dla Calisii | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Derby w over-40 Division dla Calisii

Polonijne derby na zakończenie sezonu w over-40 ligi oldboyów Metro pomiędzy Eagles i Calisia, przyniosły zwycięstwo Calisii.  W meczu dominowali piłkarze Eagles, ale pudłowali w najlepszych sytuacjach. Już po pięciu minutach mogło być 3-0. Sędzia tego spotkania po meczu przyznał , że – jak wyliczył – Eagles nie wykorzystał aż dziewięciu 100-proc sytuuacji. Calisia natomiast mądrze się  broniła, a po przechwyceniu w środku pola piłki, z kontr zdobywała kolejne bramki.

– Mieliśmy trochę szczęścia – przyznał Radek Wawrzyniak z Calisii. Dwa ostatnie zaległe spotkania – z Prosport i United Serbs Calisia wygrała walkowerem. Nie zmieni to jej końcowego miejsca w tabeli. Calisia zakończyła sezon na piątej pozycji z 24 pkt. I był to jeden z najsłabszych sezonów tego zespołu, który przeważnie walczył o miejsce na podium.  Kłopoty kadrowe, brak bramkarza w kilku meczach i kontguzje – to przyczyny niepowodzenia w sezonie. Czwarty w końcowej klasyfikacji jest Eagles  – 29 pkt, ale i dla niego ten sezon nie był zbyt udany. Eagles okazał się mistrzem… niewykorzystanych sytuacji bramkowych.

Sprawa mistrzostwa w tej dywizji została rozstrzygnięta dopiero w sobotę. W zaległym spotkaniu na szczycie Liths pokonało Connection 4-1  i z dorobkiem 42 pkt zajęło pierwsze miejsce. Drugi jest Connection 39 pkt, trzecie miejsce dla United Serbs 30 pkt.

Over-40 Division ligi oldboyów Metro

CALISIA – EAGLES  3-0 (1-0)

Bramki: Janusz Chmielewski  2, Robert Pudełko

Autor:

-redaktor serwisu