Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Kategoria | piłka nożna

Rozlosowano grupy w IX Pucharze Lata

W obecności przedstawicieli zainteresowanych klubów, w poniedziałkowy wieczór dokonano losowania grup w IX Pucharze Lata, który rozegrany zostanie podczas nadchodzącego weekendu, w dniach 13-14 lipca w Lawrence (Michigan).  W turnieju weźmie udział 15 zespołów – 11 w kategorii open i 4 w over-30.

AN0I5000Podczas losowania grup IX Pucharu Lata           Foto – Jacek Jówko
Oto szczegóły

KATEGORIA OPEN

Rozstawieni: Eagles A, Czarni Jasło, Wisła

Grupa A
1.    Wisłoka
2.    Jagiellonia
3.    Czarni Jasło
4.    Connection
Grupa B
1.    Wisła
2.    Hammers
3.    Unia Chicago
4.    Eagles B
Grupa C
1.     Czarny Dunajec
2.    Eagles A
3.    Watra/Białka
Spotkania w grupach 2×20 min. bez spalonych; od ćwierćfinału 3×25 min, z trzema sędziami i spalonymi.  W drugiej fazie rywalizacji w razie remisu seria pięciu rzutów karnych.
Obsada sędziowska – trzech polonijnych arbitrów i trzech z  Premier Soccer League of Chicagoland; na mecze niedzielne dojdzie dwóch dalszych.
Na poniedałkowej odprawie, połączonej z losowaniem grup przegłosowano, iż trzech zawodników zespołu over-30 może wzmocnić swój macierzysty klub z kategorii open.

Eagles-zycieskiPodczas poporzdniego Pucharu Lata w 2016 roku triumfował Eagles. I on też uważany jest za faworyta nadchodzącego turnieju

KATEGORIA over-30

Uczestniczą: Eagles, Igloopool, Wisłoka, Connection
W tej kategorii każdy gra z każdym. Rozgrywki  w grupie (w sumie sześć spotkań) zakończa się w sobotę, a w niedzielę rozegrane zostaną finały o III miejsce (trzeci z czwartym zespołem z końcowej tabeli, godz.12.45 p.m) oraz o I miejsce (pierwszy z drugim zespołem w końcowej tabeli, godz. 3.30 p.m..

Eagles-o-30Triumfator kategorii over-30 z roku 2016 – AAC Eagles

TERMINARZ GIER

•    Sobotnie spotkania grupowe rozpoczną się o godz. 9 a.m. pojedynkami: Wisłoka – Czarni Jasło oraz Jagiellonia – Connection.
Natomiast zakończą je w tym dniu o godz 7 p.m.  mecze: Ilooopol over-30 – Wisłoka over-30 oraz Eagles over-30 – Connection over-30.
•    Niedzielne gry rozpoczną się o godz. 8.45 a.m., pojedynkiem play off pomiędzy drugimi zespołami z grup B i C (mecz nr 22).
•    Od godz. 10 a.m. ćwiercfiały:
1B – 3C, 1A – 3B, 1C – 3A (ten ostatni o godz 1,15 a.m.). O tej samej godzinie zostanie wyłoniony czwarty półfinalista pomiędzy drugim zespołem w grupie A i zwycięzcą meczu nr 22.
•    Półfinały open o godz. 2.30 p.m.,  .
•    Finały (o I i III miejsce ) o godz 5 pm.

I jeszcze kilka zdjęć z poniedziałkowego losowania grup IX Pucharu Lata

AN0I4991AN0I5007AN0I4989Zdjęcia- Jacek Jówko

Autor:

-redaktor serwisu