Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Derby w over-40 ligi Metro da Wisły | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Derby w over-40 ligi Metro da Wisły

Aż 11 bramek padło w derbowym pojedynku over-40 Division ligi oldboyów Metro pomiedzy Wisła i  Eagles. Wygrała Wisła 7-4. W pewnej mierze o sukcesie Wisły zadecydował brak w pierwszej polwie bramkarza  w Eagles. Z konieczności w bramce stanął trener Robert Juszczyk, który przepuścił aż pięć bramek, o co trudno mieć do niego pretensje. Calisia nie sprostała liderowi Dywizji – Liths, przegrywając 1-5.
W over-48 tylko remis mistrza tej dywizji Royl/Cracovii i raczej planowa porażka Victorii, która w tym sezonie spisuje się bardzo słabo.
Oto szczegóły

Over-40 Division

EAGLES – WISŁA 4-7 (1-5)
Bramki dla  Wisly: Marek Wisniewski  4, Pawel Czeremuga, Robert Kowalewskk, Krzysztof Pytel
Klubowi SAC Wisła  udał się rewanż za piątkową porażkę pierwszego zespołu w pucharze stawnym z Eagles. W meczu padło aż 11 bramek,  hokejowy wynik, co nie jest częste w tej dywizji. W pewnej mierze o sukcesie Wisły zadecydował brak w pierwszej polwie bramkarza  w Eagles. Z konieczności w bramce stanął trener Robert Juszczyk, który przepuścił aż pięć bramek, o co trudno mieć do niego pretensje. W przerwie dojechał do Eagles bramkarz Mariusz Sagan i w efekcie drugą polowe Eagles wygrał 3-2. Zadecydowała jednak pierwsza odsłona, wygrana wysoko, aż 5-1 przez Wisłę.

.
CALISIA  – LITHS 1-5 (1-3)
Bframka: Jurek Kociolek
Do utraty trzeciej bramki Calisia jeszcze się trzymała, późnej jednak bardzo dobry zespól, jakim jest lider tej dywizji Liths,  nie dał jej szans.
-Zagraliśmy na nasze możliwości,, ale Liths był od nas dużo lepszy –  przyznał Radek Wawrzyniak. – To bardzo dobry, gający technicznie zespół.
Spotkanie rozegrano na głównej płycie obiektu Schwaben. Boisko było w idealnym stanie , trawa przecięta.

Over-48 Division’’

ROYAL/CRACOVIA – GREEN-WHITTE 2-2 (1-0)
Bramki: Robert Pudełko, Wiktor Sowacki
Problemy , spowodowane kontuzjami, dokuczają mistrzowi dywizji. W tym spo-tkaniu Roya/Cracocia zaczynał grę z trzema rezerwowymi , a kończył tylko z jednym. W tej sytuacji remis można uznać za szczęśliwy. Zwłaszcza że wyrównująca dla naszego zespołu bramka na 2-2 padla w ostatnich sekundach gry. Henryk Pikul posłał z rogu piłkę w pole karne, tam obrońca wybił ją na 20-ty metr, ale dopadł do niej Wiktor Sowacki i pięknym strzałem z 20 metrów w samo okienko pokonał bramkarza.

YOUTS – VICTORIA 2-0 (1-0)
Fatalna gra zespołu. Zalżyciel Victorii Leszk  Grga określił to króko: – To było nieporouieni

Autor:

-redaktor serwisu