Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Kategoria | tenis ziemny

Niebawem „Craftwood Open”

Jeszcze do najbliższej niedzieli 26 maja można zgłaszać się do pierwszego w tym roku dużego polonijnego turnieju tenisowego – „Craftwood Open”, który rozpocznie się w piątek 31maja i potrwa do niedzieli 2 czerwca na kortach Five Season Sports Club w Northbrook. To turniej zarówno dla poczatkujących, jak  i zaawansowanych – w każdym wieku. W programie gry singlowe w kategoriach Men’s open, Men’ 4+, Mens 3+, Superseniors 70+ oraz deble i miksty. Dla widzów i uczestników mnóstwo atrakcji, m. in. strzelanie  do nagród, natomiast dla dzieci poniżej 10 lat darmowe zajęcia tenisowe (w niedzielę 2 czerca, od godz. 2 p.m.).

Craftwood-Open-Tournament-JW programie po raz pierwszy w turniejach Chicago Polish Tennis Association wprowadzono kategorię open, gdzie do wygrania są finansowe premie – 1000 dol. dla zwycięzcy, 400 dol. dla finalisty i po 100 dol, dla półfinalistów.  W kategorii open wystąpi 32 zawodników  – zagrają w niej najlepsi juniorzy, zawodnicy z college (liga akademicka) oraz tenisiści z punktami ATP.
Ten turniej, którego współorganizatorem jest główny sponsor – firma Craftwood  Doors & Windows (Grzegorz Kamiński) wejdzie  już na stałe do kalendarza polonijnych turniejów w Chicago i obok sierpniowego „Victory Cup” i grudniowego
„Jóźwiak Holiday Bowl”  utworzy cykl Grand Prix, trzech największych polonij-nych turniejów w naszym mieście. Problem pozostaje tylko – jak zdobyć fi-nanse na premie do kategorii open w dwóch pozostałych turniejach, czyli jak pozyskać dalszych sponsorów.

Po więcej informacji i zgłoszenia do „Craftwood Open” u organizatora – Maćka Jóźwiak, tel. 773 750-8382

Autor:

-redaktor serwisu