Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-content/themes/ksiazeksport2/functions.php on line 73
Fatalny początek sezonu Eagles | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Fatalny początek sezonu Eagles

Nie udał się początek sezonu dla zespołu mistrza ligi Metropolitan – Eagles. W piątek przegrał w amatorskim pucharze  z Schwaben, a w niedzielę doznał wysokiej porażki w inauguracji sezonu ligi Metropolitan – z Hellenic.
Co można powiedzieć o tym falstarcie?

Oddajmy głos trenerowi Robertowi Sempochowi.
„ Dwie  pierwsze bramki padły po dwóch naszych błędach, A później to już się potoczyło. Drużyna kondycyjnie także odstawała od rywala. Podobnie zresztą było w piątek. Nic nie wychodziło – zero grania. W ogóle nie stworzyliśmy sytuacji bramkowych. Jeśli już coś było, to było przypadkowe. Skład był normalny –   wszyscy najlepsi byli z tych, co mieli grać. A do tego mieliśmy trzech  z  drużyny młodszej – Kris Modrzejewski, Krystian Sroka i Dawid Knurek.”
Trzeba do wypowiedzi trenera dodać, ze w zespole Eagles  – pomimo przepuszczenia pięciu bramek – bardzo dobrze bronił Adam Sempoch. Zabrakło jednak w skladzie Kuby Gurgula, który był pierwszoplanową postacią pątkowego meczu pucharowego z Schwaben.
Helennic udał się rewanż za wysoka porażkę z Eagles na mecie poprzedniego sezonu.

Major Division
HELLENIC – EAGLES 5-0 (2-0)

Autor:

-redaktor serwisu