Stawski Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Sukces narciarzy w Midwest Masters

Trzynastka okazała się szczęśliwa dla narciarzy TATRY SKI Club.  Tylu ich bo-wiem uczestniczyło w trzydniowych zawodach w Granit Peak (Wisconsin) – Midwest Masters.  W piątek rozegrano supergigant,  w sobotę dwa slalomy, a w niedziele dwa giganty. Narciarze klubu TATRY startowali pod nazwą WILMOT i  sumie wywalczyli  17 medali. Najlepiej wypadli w swoich kategoriach wiekowych: Józef Guzik – komplet 3 złotych medali, Szymek Gąsienica Daniel – 1 złoty i dwa srebrne i Mateusz Skubisz – jeden  złoty medal. Zespół Wilmot okazał sie najlepszy w rywalizacji drużynowej. Nie bardzo tylko wiemy,  dlaczego narciarze klubu TATRY występował pod mianem Wilmot, a nie swojego klubu.
IMG_0020-1Grupa narciarzy klubu TATRY w Granit Peak podczas Midwest Masters
Warunki były bardzo trudne –  piątek i sobota przenikliwe zimno, a w niedzielę – obfite opady śniegu.

Oto zdobywcy medali w swoich grupach wiekowych narciarzy TATR

(kolejno supergigangt, dwa slalomy specjalme i dwa giganty)

Józef  Guzik 1 i 1 i 1; Szymek Gąsienica Daniel 2 i 2 i 1; Mateusz Skubisz 0 i 0  i 1;  Stanisłąw Staszel 2 i 2 i 2; Franek Dziechciowski 2 i 2 i 0; Ryszard Długosz 0 i 3 i 3;  Bogdan Hreska 3 i 0 i 3; Adam Górecki 0 i 0 i 3.

IMG_0021Szymek Gąsienica i Bogdan Hreska  z medalami w Granit Peak

 

 

Autor:

-redaktor serwisu