Stawski Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Cenna wygrana Eagles

W trzeciej kolejce halowej ligi Metropolitan cenne zwycięstwo nad Hellenic zanotowali piłkarze Eagles. Przypomnijmy, iż Hellenic w poprzednim halowym sezonie było najlepsze w regularnych rozgrywkach, ale odpadło w play-off z walki o tytuł, który przypadł Egalesowi”. Niedzielny pojedynek zaczął się nie najlepiej dla Eagles – zespół zaczął na stojąco i po 2 minutach przegrywał 0-1.  W miarę upływu czasu było jednak coraz lepiej – kolejno 1-1, 2-1dla Eagles, 3-1, 3-2, 4-2, 4-2,  4-3, 4-4, 5-4 i 6-4 po bramce Mario Alvareza. Dużym wzmocnieniem dla Eagles był występ Gordy Gursona i Mario Alvareza, którzy wraz z Piotrem Śliwą występują w zimie w zawodowej lidze halowej na Florydzieie. Na ten mecz przyjechali i być może zagrają także za tydzień, Tym razem Robert Sempoch wpuścił do rgy tylko dwóch młodzieżowców – Krzysztofa Modrzejewskiego i Adama Sempocha. Bramki  w meczu z Hellenic zdobywała tym razem „cudzoziemska gwardia”. Kuba Gurgul musiał  zadowolić  się „tylko” dwiema asystami.
W sumie był to dobry, bardzo szybki mecz. Eagles miał kilka dalszych szans, m in. dwa słupki i niewykorzystane pozycje ”sam na sam”.

Major Division

EAGLES – HELLENIC 6-4 (2-1)
Bramki: Arturo Garza 3, Gordy Gurson, Jaryd Evans, Mario Alvarez

W pozostałych spotkaniach:
Schaben – Lions 7-6; FK Republika Srpska – International 1-2; Sockers A – United Serbs 2-2;  Inter – Sockers B 1-2
Na czele Interational 9 pkt przed Sockers A  7 pkt, Eagles 6 pkt I United Serbs 5 pkt

 

 

Autor:

-redaktor serwisu