Stawski Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

















Kategoria | piłka nożna

Weekend na sportowo

Przed nami kolejny weekend – rozpoczyna rozgrywki halowe liga Metropolitan z jedynym w stawce polonijnym zespołem, broniącym tytułu – AAC Eagles. Grają ligi National i Premier Soccer League, w akcji jest Polonijna Liga Siatkówki, a narciarze ponownie spotkają się na stoku  w Wilmot..
Oto szczegóły

Piątek, 11 stycznia

National Soccer League
(VII kolejka sezonu 2018/2019)

Champions DIivision

Berber Stars – Wisła, godz, 8.10 p.m.
Albania FC- Czarny Dunajec, godz. 8.50 p.m.
Warta A – Vikings, godz. 9.30 p.m.

Major Division

Vikings B – Warta B, godz. 7.30 p.m. – wszystkie mecze w hali Odeum w Villa Park

Sobota, 12 stycznia

Narciarstwo
Kolejne zawody z serii CMSC z udziałem narciarzy klubu TATRY, godz. 11 a.,,., slalom gigant, Wilmot

Niedziela., 13 stycznia

Narciarstwo
Kolejne zawody z serii CMSC z udziałem narciarzy klubu TATRY, godz. 1a a.,m, , slalom spwecjalny, Wilmot

Metropolitan Soccer League
(Inauguracja sezonu halowego 2019)

Major Division

United Serbs – Eagles, godz. 2 p.m., hala Odeum w Villa Park

Premier Soccer  League
(VII kolejka sezonu halowego 2018/2019)

Major Division

Błyskawica – Sockers FC White, godz. 11 a.m.
Błyskawica u-23 – Sockers FC Blue, godz. 11.45 a.m.
Czarni  Jasło – Wisła, godz. 12.30 p.m.
BH Lilies – Wisłoka, godz. 1.15 p.m.

Na czele  Czarni Jasło 16 pkt przed Wisłoką12 pkt i Sockers FC Blue oraz Błyskawica  po 10 pkt;… 5. Błyskawica u-23  8 pkt; 6. Wisła 7 pkt

First Division

Błyskawica over-30 – Eagles B, godz. 11.45 a.m.
Soccer FC Black – Jagiellonia, godz. 12.30 p,m.
Mołdova Chicago – Polonez, godz.2 p.m.
Thunder FC – Unia Chicago, godz. 2 p.m. – wszystkie spotkania w CSoccer City Palatine
Prowadzi Unia Chicago przed Jagiellonią i Thunder S.C.  – po 13 pkt oraz Polonezem 12 pkt;… 7. AAC Eagles B 9 pkt; 8. Błyskawica over-30  7 pkt;  11. Wisla B  3 pkt
Polonijna Liga Siatkówki

AAC Eagles – Zahid, godz. 11.30 a.m.
Wave – DKM, godz. 12.30 p.m.
Homies  – Luau, godz. 1.30 p.m. – wszystkie spotkania w Sali Franklin Park District, skrzyż. W. Belmont  Ave & N. 25th Ave

Autor:

-redaktor serwisu