Stawski Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

















Kategoria | News, piłka nożna

Weekend na sportowo

Przed nami pierwszy weekend w nowym roku – gra liga National, powraca do gry po tygodniowej przerwie Europa League; po 2-tygodnowej świąteczno-noworocznej przerwie wznowione zostaną rozgrywki w Polonijnej lidze Siatkówki. Narciarze spotkają się w Wilmot na zawodach CMSC, a tenisiści wezmą udział w chicagowskim finale Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy.
Oto szczegóły

Piątek, 4 stycznia

National Soccer League
(VI kolejka sezonu 2018/2019)

Champions Division

Berber Stars  – Czarny Dunajec, godz. 8.10 p.m.
Albania FC – Wisła, godz. 8.50 p.m.
Albanian Stars – Warta A, godz. 9.30 p.m.

Major Division

Warta B – Chicago Blast FC, godz. 7.30 p.m. – wszystkie spotkania w hali Odeum w Villa Park

Sobota, 5 stycznia

Tenisiści w chicagowskim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gry deblowe, godz. 5 p.m., Five Season Sport Club ,1300 Techny Rd, Northbrook – turniej organizowany przez Chicago Polish Tennis Association

Niedziela, 6 stycznia

Narciarstwo
Zawody z  cyklu CMSC z udziałem narciarzy klubu TATRY, dwa slalomy giganty, godz. 11 a.m.

Europa League
(VI kolejka sezonu 2018/2019)

Major Division

Sockers FC Blue – Wisłoka, godz. 11 a.m.
Sockers FCV White – Wisła, godz. 11.45 am.
Błyskawica under-23 – Czarni Jasło, godz. 12.30 p.m.
BH Lilies – Błyskawica, godz. 1.15 p.m.

First Division

Unia Chicago – FC Mołdova Chicago, godz. 11a.m.
Eagles B – SC Mołdova Chicago, godz. 11.45 a.m.
Sockers FC Black – Błyskawica over-30, godz. 12.30 p.m
Jagiellonia –Thunder FC, godz. 1.15 p.m.
Wisła B – Edgewater Castle FC, godz.2 p.m,
Sting FC – Polonez, godz 2 p.m. – wszystkie spotkania w Soccer City Palatine

Tenisiści w chicagowskim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gry singlowe, godz. 4 p.m., Five Season Sport Club ,1300 Techny Rd, Northbrook – turniej organizowany przez Chicago Polish Tennis Association

Polonijna Liga Siatkówki

Luau USA – DKM, godz. 11.30 a.m,
Wave – MMA, godz. 12.30 p.m.
Homies – Deep Dish, godz. 1.30 p.m
. – wszystkie spotkania w sali Franklin Park District skrzyż. W  Belmont Ave & N. 25th Ave
Pauzują -  AAC Eagles i Zahid

W tabeli prowadzi Luau 15 pkt przed AAC Eagles 14 pkt i Zahid UA 10 pkt.

Autor:

-redaktor serwisu