Stawski Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Kategoria | tenis ziemny

Tenisiści na Wielką Orkiestrę…

Zgodnie z tradycją Maciek Józwiak z Chicago Polish Tennis  Association zorganizował podczas minionego weekendu błyskawiczny turniej, dochód z którego przeznaczony został na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Największą   niespodzianką było wygranie gier singlowych przez Józefa Słaby (pseudo: MOCNY), który w finale pokonał  11-letniego Dawida Kamińskiego  W półfinale Słaby wygrał ze starszym z braci Kamińskich – Dominikiem. Ten natomiast w ½ finału wyeliminował Marka Zacios. Wcześniej odpadł ub. roczny triumfator –  Zbyszek  Znosko, a także prowadzący w rankingu  Jacek  Kuras.

wosp_group*Uczestnicy turnieju niemal w komplecie          Foto – Maciek Jóźwiak

W deblu najlepsza okazała się para; Marek Zacios, Jacek Kuras,  którzy pokonali w finale rodzinną parę (ojciec i syn): Konrad i Adam Kwiatkowski.
Najstarszym uczestnikiem turnieju był 78-letni Andrzej Michalik, a najmłodszym 8-letni Ryed  Shugerman.
W przeprowadzonej w trakcie turnieju licytacji popisał się Wiesław Haracz, który wylicytował za 100 dol. okolicznościowy kubek Wielkiej Orkiestry, po czym oddal po raz drugi do licytacji – tym razem kubek „poszedł” za 60 dol.
Jeszcze do najbliższego czwartku włącznie w Five Season Sport Club, 1300 Techny Rd w Northbrook wystawiona będzie puszka dla Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy (proszę powołać się na Maćka).

IMG_3613IMG_3627IMG_3630IMG_3636IMG_3847IMG_3947IMG_4060-1IMG_4054                                                                         Zdjęcia- Maciek Jóźwiak

Autor:

-redaktor serwisu